Meclis açıkladı! Emeklilere 3 banka üzerinden 30 bin TL ödeme verilecek!

Ödemeler Hesaplara Yansımaya Başladı! 12 Ay Boyunca PTT'den 1230 TL Verilecek! Ödemeler Hesaplara Yansımaya Başladı! 12 Ay Boyunca PTT'den 1230 TL Verilecek!

Meclis onayından geçen ve başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen kişilere 30000 TL'ye kadar ödeme verecek olan bankaların listesi açıklandı. Meclis onayından geçen ve ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde ödenecek. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından emekli olan vatandaşlara 30000 TL'ye kadar ödemeler verileceği açıklandı. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından başlatılan kampanyada nakit ihtiyacı olup, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli ödemeler gerçekleştirilmektedir. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar için 5 dakika içerisinde sonuç vereceğini açıkladı. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu yapabileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde kredi ödemeleri 5 dakika içerisinde sizin hesabınıza yatırılmaktadır. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara destek kredilerinden faydalanmaları için olanak sağlayacak olan bu bankalar üzerinden işlemlerini yapacak olan kişilere 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi ödemeleri verilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaşı alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden de internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi kullanabilirsiniz. Nakit ihtiyacı olan ve ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri halinde uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemelerini gerçekleştirecekler ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak da aynı gün içinde kullandırılacaktır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, ihtiyaç kredisi almak isteyen tüm vatandaşlar için belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemelerini hızlı birşekilde gerçekleştirmektedir.