Peş peşe yeni açıklama yapıldı. Meclis duyurdu: Devlet destekli olarak herkes banka borçlarını kapatıyor! Vatandaşlar başvuru sırası oluşturdu. İşte haberimizin tüm detayları...

Meclis duyurdu: Devlet destekli olarak herkes banka borçlarını kapatıyor! Vatandaşlar başvuru sırası oluşturdu... Son dakika haberlerine göre artık borçlar soun olmadan çıkıyor. Bu anlamda baktığımız zaman yalnızca Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank doğrultusundan verilebilecek olan devlet destekli borç kapatma kredisi amacıyla müracaatlar alınıyor. Bankalara borcu olan ve banka borçlarını ödemekte zorlanan vatandaşlar amacıyla başlatılan bu kampanyada bireysel olarak borç aktarımı yapılabilir ve borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz. 

Ziraat Bankası 

Ziraat Bankası, devlet destekli olarak 150.000 TL'ye kadar 3 sene vadeli bütün banka borçlarınızı kapatarak, tek bir yerde ödeme basitliği sağlayacak. 

Ziraat Bankası şubelerine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile eş güdümlü bütün banka borçlarınızı kapamak istediğinizi söyleyerek, süratli bir şekilde kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir ve 150000 TL'ye kadar tüketici kredisi alabilirsiniz. Verilecek olan bu kredileri, emekli olan vatandaşlar ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlar kullanabilecektir. Emekli olan vatandaşlar  emekli maaşlarını bu banka üzerinden alması halinde kredi onay alabilir. 

Vakıfbank

VakıfBank, borç kapatma kredisi 200.000 TL'ye kadar verilmektedir. Banka hesabı olan ve banka üzerindeki hesabı üzerinden daha evvel kredi almış olan kişiler, çok daha makul faiz oranları ile eş güdümlü süratli birşekilde kredi onay alabilmektedir. Vakıfbank tüketici kredisi müracaatı ya da vakıftan borç kapatma kredisi müracaatı yapacak olan bireylerin en yakın banka şubesine kimlik ve gelir belgesiyle eş güdümlü giderek yüksek limitli ve düşük faizli kredi kullanabiliyor. 

Gözden kaçırmayın

Merak Edilen Açıklama Geldi! SADAT'ın Suikast Planı Dendi! Hedef Kimdi? Kılıçdaroğlu Neden Kimseye Haber Vermedi? Merak Edilen Açıklama Geldi! SADAT'ın Suikast Planı Dendi! Hedef Kimdi? Kılıçdaroğlu Neden Kimseye Haber Vermedi?

Halkbank

Halkbank bağlamında startı bugün verilen borç kapatma kredisi, devlet destekli olarak verilmektedir. Halkbank üzerinden borç kapatma kredisi alacak olan kişiler, bilhassa emekli olması halinde ve kredi notu düşük olması halinde emekli maaşını Halkbank şubesine taşıyarak bütün banka borçlarını tek bir yerde toplayabilir.