Meclis Onay Verdi ve Yarın İşleme Girecek, Tüm Borçlar Kapanacak!

Meclis onay verdi ve yarın işleme girecek. Bu sayede tüm borçlar kapanacak. Kamu bankalarından vatandaşları sevindirecek yeni girişim. Tüm detaylar haberde…

Ekonomi 22.09.2021 - 21:01 22.09.2021 - 21:02 Vural Pars

Kamu bankaları yeni müjdeyi duyurdu. Artık kamu bankaları vatandaşların diğer bankalara olan borcuna karşılık kredi verecek. 36 ay vade ile 50000 TL’ye kadar nakit kredi sayesinde vatandaşların borcu tek bir bankada toplanacak. Toplamda 50000 TL’ye kadar kredi almak isteyen vatandaşlar Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat bankası üzerinden başvuru yapabilecekler. 36 ay vadeli bu kredi devlet desteğiyle verilecek. Alınan kredilerin ödemesi için 6 ay erteleme fırsatı da vatandaşlara sunuluyor.

Ziraat Bankası Vatandaşların Borçlarını Kapatması İçin Verilecek Krediyi Duyurdu

Bir asırı aşkın süredir Ziraat Bankası Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına kamu bankası olarak hizmet veriyor. Bundan dolayı pek çok vatandaş kredi alacakları zaman Ziraat Bankasını tercih etmek istiyor. Ziraat bankası borç kapatma kredisi sayesinde kişilerin ihtiyaç kredisi ve kredi kartı gibi borçlarını tek bir yerde topluyor. Bu kredi kampanyasından yararlanmak isteyenler kişilerin ise ya en az 6 aydır sigortalı çalışan olması ya da emekli olması gerekir. Bu şartı karşılayan herkes Ziraat Bankasına giderek veya online işlemler ile kredi başvurusu yapabilir.

Vakıfbank Vatandaşlara Borçları İçin Kredi Verecek

Tıpkı Ziraat bankasında olduğu gibi Vakıfbank ta da borç kredisi fırsatı vatandaşlara sağlanıyor. Bu fırsattan yararlanmak isteyen herkes kimlik ve gelir belgesi en yakın Vakıfbank şubesine gidebilir. Vakıfbank borç kredisi olarak 36 ay vade ile 50000 TL tutarına kadar kredi verebiliyordu. Ancak yeni yasayla birlikte 36 ay vade 24 aya düşürüldü. Gereken şartları sağlayan tüm vatandaşlar Vakıfbank üzerinden başvuru yaparak borç kredisini alabilirler.

meclis-onay-verdi-ve-yarin-isleme-girecek-tum-borclar-kapanacak

Şekerbank da İhtiyacı Olanlara Borç Kredisi Sağlıyor

Şekerbank devlet destekli bir bankadır. Dolayısıyla kamu bankalarının sağlamış olduğu kredi fırsatlarına Şekerbank da katılır. 10000 TL ve üzerindeki borç kapatma kredilerini Şekerbank üzerinden alabilirsiniz. 36 ay vade ve 3 ay erteleme imkânı sunan Şekerbank vatandaşlara yardımcı olur. Siz de en yakın Şekerbank şubesine veya online işlemler üzerinden kredi ön başvurusunu yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@