Yine bitirememiş ya da halihazırda emekli olan bireyler maaşlarını aldıkları bankadan promosyon almaktadırlar.

Bu promosyonlar maaş miktarı ya da bankaların insiyatifine göre değişiklik göstermektedir. Maaşı 3500 TL üzerinde olan bireyler daha yüksek promosyon alırken 3500 TL altında olan bireyler daha az promosyon almaktadır. Vakıfbank da emekli müşterileri için promosyon vermektedir. Yine promosyon miktarı maaşa göre değişiklik göstermekle birlikte üst sınır olarak 250.000 TL ödeme şeklinde miktar belirlemiştir.

Yeni emekli olan bireyler maaşını Vakıfbank’tan alacağına ve üç yıl boyunca da Vakıfbanktan başka bir bankaya gitmeyeceğine dair taahhüt imzalaması halinde promosyon alacaktır. Bu alınacak olan promosyon maaşın miktarına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple maaşını bu bankadan alanlar aldıkları maaşa göre promosyon ödemesini hesaplatabilirler. Alacakları miktar bu bankada kalmayı taahhüt etmeniz durumunda çok yüksek olabilir. 

Vakıfbank Emekli Promosyonu

Vakıfbank emekli müşterilerini için bir kampanya başlatmıştır. Bu kampanya promosyon kampanyasıdır. Emekli maaşını vakıf Bankası’ndan alacak olan emekli müşteriler için promosyon ödemesi yapılacaktır. Vakıfbank promosyon ödeme miktarı yüksek olan bankalardan bir tanesidir. Hatta en yüksek promosyon bankası bile denilebilir. Bireyler maaşını bu bankadan alacağına dair üç yıllık taahhüttü imzaladıktan sonra ilk maaşlarında promosyonunda yatmaktadır. Son zamanlardaki piyasa yükselişi bütün insanları etkilemiştir. Bankaların promosyon kampanyası bireylerin bu durumdan en az etkilenmesine de katkıda bulunmuştur. Özellikle Vakıfbank gibi yüksek miktarlarda promosyon veren bankalar bireylerin tercihi haline gelmiştir. Bu bankanın size vereceği promosyon miktarını öğrenmek için hemen bankaya uğrayabilirsiniz.

16 milyon emekli maaşı alan kişilere destek olunacak! Son dakika açıklandı! Ek ödeme Cumhurbaşkanı onayladı 16 milyon emekli maaşı alan kişilere destek olunacak! Son dakika açıklandı! Ek ödeme Cumhurbaşkanı onayladı

Ödeme Talimatı ile Promosyonu Arttırın!

Maaşını belirli bir bankadan alma sözü veren bireyler ayrıca otomatik ödeme talimatı oluşturur ise bu promosyon üzerine ek ücret de alabilecektir. Örneğin fatura ödeme talimatı oluşturan ve vakıf bankasına üç yıl maaş alma taahhüdü yapan bireyler promosyon üzerine bir de otomatik ödeme talimatı ücretini alacaktır. Hatta birden fazla otomatik ödeme talimatı olursa birden fazla ek ücret verilebilmektedir. Bir de o bankanın kredi kartı alınır ve harcama sözü verilir ise yine ek ücretler ortaya çıkabilmektedir.

ilan365.net özel haber