60 ay vadesi bulunan kredilere 0.98 faiz oranı ile sahip olmak için anlaşmalı bankalara başvuru yapabilirsiniz. Bankalar tarafından yapılan duyuru ile ucuz kredi dönemi başlamıştır. Düşük faizli kredi ile herkesin ihtiyacı olduğu para hesaplarına yatacak. Başvurular bankaların şubelerinden veya internet şubeler üzerinden yapılabilecek.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Meclisten bugün geçti 0.98 faiz oranları! Acil ihtiyacı olan kişilere 60 ay vadeli kredi veriliyor! İhtiyaç kredilerinde her banka kendi politikasına göre faiz oranı uygulamaktadır. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmanız esnasında bankanın kredi başvuru şartlarını taşıyorsanız hemen kredi onayı alabilirsiniz. Bankalar belirlemiş oldukları limitlere göre kredi kullanımına yaparak 60 ay vade süresi belirleyeceklerdir. Banka şartlarına uygun müşteri profili taşımıyorsanız onay almanız mümkün değildir. Kredi notum uzun yeterli düzeyde olması gerekir.

Hangi Bankalar 0.98 Faiz İle Kredi Veriyor?

Garanti Bankası 0.98 faiz ile 60 ay vadede ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. 100 bin TL'ye kadar kredi kullanabilmeniz mümkün bir durumdadır. Sadece kimliğinizle başvuru yapıp gerekli şartları taşıyorsanız kısa süre içerisinde kredilerinizi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacaksanız en az 3 aylık süre içerisinde sigortanızın bulunması gerekir. 3 ay sigortanız yok ve işe yeni başlamış sanız maalesef bu kredi imkânına sahip olamazsınız. Ayrıca Kredi notunuz un 1100 ve üzerinde olması gerekir.

Finansbank'ta aynı şekilde 0.98 faiz oranı ile 60 aylık vadelerle Kredi ihtiyaçlarınızı karşılar. Kredi başvurusu için Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı yazarak 5030'a mesaj atmalısınız. Ayrıca internet sitesi ve şubelerdeki müşteri temsilcileri vasıtasıyla da başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru aldığınız takdirde kredileriniz anında hesaplarınıza yatacaktır. Kredi notunuz düşükse de bankanın belirlemiş olduğu faizi vade sürelerine göre de Kredi alabilmeniz mümkündür. Daha birçok banka bu uygulamayı müşterilerinin kullanımına sunmuştur.

0.98 Faiz 60 Ay Vade Avantajları

Nakit ihtiyacınız olduğunda çok yüksek faiz oranları ile daha yüksek vade süreleri ile bankalar aracılığı ile kredi imkânına sahip oluyordunuz. Ancak böyle bir fırsatın bankalar tarafından sunulması nakit ihtiyaçlarınızı daha kolay daha sıkıntısız bir şekilde karşılayabilmenize imkân tanıdı. Bankaya geri ödeyeceğiniz miktarın çok yüksek olmaması ve ödeme süresinin kısa olmasıyla borcunuz kısa süreler içerisinde bitecektir.