Meclisten geçen kampanya duyuruldu! 20 yaş üzerinde olanlara ihtiyacı için 20 bin TL ödeme...

20 yaş üzerinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için 20.000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak verilecek ödemeler meclis onayından geçti. Sadece kamu bankaları üzerinden değil bankalar üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların Bazı kamu destekli özel bankalar üzerinden de 20.000 TL'ye kadar gelir belgesiz ve düşük faizli kredi alacağı açıklandı. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuruda 20 yaş üzeri olan vatandaşlara 20.000 TL'ye kadar kredileri hızlı bir şekilde aynı gün içinde Genel müdürlük tarafından onaylanarak imkan vermektedir. Kredi şartlarına uygun olan vatandaşlar banka şartlarına uygun olmaları durumunda Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank gibi kamu bankaları üzerinden hesapları olması ile birlikte internet bankacılığı uygulamasını kullanarak kredi kullanabileceklerdir.

Ziraat Bankası ve diğer kamu bankaları üzerinden başvurular nasıl yapılıyor?

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız banka şubelerine giderek işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilir kimliğinizle birlikte 20.000 TL kredi kullanabilirsiniz. 

20.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara banka şartlara uygun olması durumunda aynı gün içinde kredi onayı imkanı sunmaktadır.

20.000 TL'ye kadar kullanacağınız kredilerde 1.54 faiz oranlarından yararlanarak ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Denizbank, Yarın sabah bankaya gidenlere 5 dakika içinde nakit kredi ödeyecek! Son dakika 22.00'de açıklandı Denizbank, Yarın sabah bankaya gidenlere 5 dakika içinde nakit kredi ödeyecek! Son dakika 22.00'de açıklandı

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden daha önce Kredi kullanan ve düzenli ödemeler yapan vatandaşlara internet bankacılığı uygulaması üzerinden 20.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunulmaktadır. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası emekli olan vatandaşlara da verilmektedir. Emekli maaşınızı Bu banka üzerinden alıyorsanız ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sunulmaktadır.