Emekli maaş alan vatandaşlara 20000 TL'ye kadar ek ödeme verileceği haberi geldi.

TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı! TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı!

Meclis onayından geçen ve emekli olan vatandaşları, nakit imkanı olmaları durumunda başvurularını gerçekleştirebilecek ek ödemeler ile ilgili kamu bankaları tarafından onay verildi. Emekli maaşı alan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilecek olan nakit ödemelerinde, başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm emeklilere belirli şartlar dahilinde ödemelerinin kamu bankaları üzerinden verilir. Emekli maaşı alan vatandaşlar, Ziraat Bankası başta olmak üzere, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de işlemlerini gerçekleştirerek nakit kredi kullanabilmektedirler. 

Emekli maaş alan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, kamu bankaları üzerinden yapacakları işlemlerde nakit krediyi hızlı birşekilde hesaplarına yatırılan kullanabilmektedirler. Ziraat Bankası başta olmak üzere, Halkbank ve Vakıfbank gibi bankalardan emekli maaş alan tüm vatandaşlar, bankaların resmi internet sitelerine giriş yaparak buradan kredi başvurusunu yapabilir, internet şubesine giriş yaparak da onaylanan tutarı kullanabilmektedir. 

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alıyorsunuz, diğer bankalardaki olan borçlarınızı kapatmak için de yüksek limitli krediler kullanabilirsiniz. 20000 TL kredi kullanacak olan kişilerin daha önce emekli maaş hesapları üzerinden maaş almış oldukları, bankadan kredi almış olmaları ve düzenli ödemiş olmaları gerekmektedir. 20000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka müşterisi olması durumunda da işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalar dahilinde hızlı birşekilde kredi ödemeleri hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır. Emekli maaşı de hemen aynı gün içinde hesaplarına yatırarak kullanmak isteyen tüm vatandaşları belirli şartlar dahilinde, ödemeler verilmektedir. 

20000 TL kredi kullanmanız durumunda sizlere verilecek olan 36 ay vadeli ödeme tablosuyla birlikte bu kredinin geri ödemesini yapabilirsiniz.