Meclisten geçti, Emekli olan vatandaşlara 20 Aralık tarihine kadar 50000 TL ödeme verilecek.

Meclis onayından geçen ve nakit kullanmak isteyen vatandaşlar için 20 Aralık tarihine kadar 50000 TL kadar ödeme verici haberi verildi. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, 50000 TL'ye kadar ek ödemeli kredi kullanabilirsiniz. 

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte sizlerde başvurularınızı gerçekleştirmeniz durumunda ihtiyaç kredi söylemelerinden faydalanabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, 5 dakika içerisinde sonuç alabilirsiniz. 

Emekli maaş alan tüm vatandaşlar için başlatılan kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 50000 TL'ye kadar ödeme aşağıdaki bankalar tarafından devlet desteklenmektedir. 

ZİRAAT BANKASI 

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar başvurularını banka şubelerine gitmeden SMS atarak veya internet bankacılığı uygulaması kullanarak yapabiliyor. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden almanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, istediğiniz zaman kredi ödemenizden faydalanabileceksiniz. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte kredi başvurularını gerçekleştirecek ve onay alacak olan tüm vatandaşlar, belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde ödenmektedir. Emekli maaş alan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, şubelere gitmeden de internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlem yapabilir ve kredi başvurusunda bulunabilir. 

HALKBANK

Çiftçiler Şubat Ayında Ne Zaman Destek Ödemesi Alacak? Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan Açıklama Geldi! Çiftçiler Şubat Ayında Ne Zaman Destek Ödemesi Alacak? Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan Açıklama Geldi!

meclisten-gecti-kamu-bankalarindan-yeni-kredi-verilecegi-duyuruldu-tum-banka-senet-icralik-borcl1

Emekli maaşınızı, Halkbank üzerinden alıyor olmanız durumunda da sizlere, başvuru imkanı sağlanacak ve 50000 TL'ye kadar kredi ödemesi verilecektir. Emekli maaş hesabı üzerinden 50000 TL kredi ödemesi alacak olan tüm vatandaşlar başvurularına uygun faiz oranlarıyla birlikte gerçekleştiribilirler. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde kredi işlemlerinizi 5 dakika içerisinde yapabilirsiniz.