Meclisten Geçti: Emekliye 50.000 TL Ödeme. Son Dakika Haber Detayları!

Emekli olan vatandaşlara 50000 TL'ye kadar ödeme emri Meclis onayından da geçerek, bankalar tarafından verilmeye başlandı. Emekli olan kişilere Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başlatılan kampanyada 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz ve düşük faiz oranlarıyla kredi verileceği duyuruldu. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış oldukları bu kampanyada nakit kullanacak olan emeklilere 50000 TL kadar hızlı birşekilde ödeme vereceğini açıkladı. Yapmış oldukları bu kampanyada özellikle devlet destekli olarak işlem yapılacak ve emekli olan vatandaşların emekli maaşlarını kendi bankalarından olmaları durumunda kredi notuna bakılmadan da hızlı bir şekilde onay verilecektir. 

EMEKLİYE 50000 TL ÖDEME NASIL ALINIR?

Başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, emekli maaşlarını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alıyorsa hemen kendilerine bir internet bankacılığı şifresi oluşturarak ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunabilir. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank mobil uygulamaları üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusunda, sizlere hızlı bir şekilde sonuç verilir ve onaylanan tutar, hemen hesabınıza yatar. 

Kullanmış olduğunuz 50000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu sonrasında sizlere en fazla 36 ay vadeli olarak ödeme tablosu hazırlamanıza imkan sağlanırken, ilk taksit ödemenizde de 90 gün erteleme yapma imkanı sunulacaktır. 

SSK, Bağkur'lu emekliyi sevindirecek gelişme! SON DAKİKA maaşlara yeni düzenleme geliyor SSK, Bağkur'lu emekliyi sevindirecek gelişme! SON DAKİKA maaşlara yeni düzenleme geliyor

Başvuruları, ayrıca bankanın şubelerine giderek veya internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formlarını doldurarak da yapabilir, vermeye son ayında verilen bu, Emekli Kredisi kampanyasına katılarak düşük faizlerde kredi kullanabilirsiniz.