Meclisten Geçti! Emekliye Bayramda 10.000 TL Ödeme...

Emekli olan vatandaşlar Bayram ikramiyeleri ile birlikte 10.000 TL'ye kadar kamu bankaları üzerinden bayram için ödeme alabilecek. Devlet destekli olarak verilecek bu nakit ödemelerinde emekli maaşı alan vatandaşlar 10.000 TL'ye kadar hemen ödemelerini alabilmektedirler. Emekli maaşı hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilecek ve onaylanan tutar kadar kredinizi hemen aynı gün içinde hesabınıza yatırabileceksiniz.

Antalyaspor Galatasaray maçını izle Bein Sports şifresiz Antalya GS netspor jestyayın taraftarium24 maç izle Antalyaspor Galatasaray maçını izle Bein Sports şifresiz Antalya GS netspor jestyayın taraftarium24 maç izle

Meclis onayından da daha önce geçen ve emekliler için bayrama kadar ihtiyaç kredisi imkanından faydalandırmak isteyen devlet kredi başvurusu yapacak olan emeklilerin Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı almasını istiyor. Kamu bankaları üzerinden emekli maaşı almanız durumunda sizler de banka şubelerinden internet bankacılığından ve internet sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek bayram için ödenecek olan 10.000 TL ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden nasıl başvuru yapılır?

Bu nakit kredilerini kullanabilmeniz için emekli maaşınız Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden olması gerekiyor. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank emekli maaşı alan vatandaşları için başlatmış olduğu 10.000 TL ödemeleri bugün itibariyle hesaplara yatırmaya başladı. Kurban Bayramı yaklaşırken ihtiyacı olan emekliler için başlatılan Bu kampanyada maaşınızın üzerinde kredi olsa bile 10.000 TL'ye kadar internet bankacılığında kullanarak Kredi alabilirsiniz. 

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank emekli maaşını alan vatandaşlar için başlatmış olduğu Bu kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlara internet bankacılığını kullanmaları durumunda banka şubelerine gitmeden hafta sonu Para ihtiyacı olsa bile hemen hesaplarına başvuru yaparak ödeme atmaktadır. Emekli maaşı hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek nakit kullanabilir ve 10.000 TL'ye kadar alacağınız bu kredilerde 36 ay vadeli olarak işlem yapabilirsiniz.