Meclisten Müjde Çıktı! Ertelemeli Kredi Onaylandı…

Meclisten son dakika geldi. Ertelemeli kredi fırsatı vatandaşın yüzünü güldürdü. Ertelemeli kredi ile ilgili detaylar haberimizde…

Ekonomi 03.11.2021 - 09:30 03.11.2021 - 09:30 Vural Pars

Meclisten Müjde Çıktı! Ertelemeli Kredi Onaylandı… Meclisten son dakika geldi. Ertelemeli kredi fırsatı vatandaşın yüzünü güldürdü. Ertelemeli kredi ile ilgili detaylar haberimizde…

Ertelemeli kredi son dakika olarak meclisten geçti. 100 gün ertelemeli kredi imkânı herkese tanınacak. Ertelemeli kredide aylık ödeme olmayacak ve herkes tarafından başvuru yapılabilecek.  Tüketici kredisi olarak uygulamaya koyulan bu kredide erteleme 100 güne kadar yapılabilecek.

Son Dakika olarak duyurulan haberde ertelemeli kredi imkânı meclisten onaylanarak vatandaşların hizmetine sunuldu. Ertelemeli kredide aylık ödeme söz konusu değil. Bankalar tarafından tüketici kredisi olarak sunulan kredide ödemeler 100 gün ötesine aktarılabilecek. Ertelemeli olan bu krediye başvuru yapıldığında banka tarafından hızlı bir şekilde onay verilir.  Verilen onay ile birlikte kredi kullanılmaya başlanır. Kredi başvurusunda bulunan kişiler 36 ay vadeli kredi kullanma fırsatına sahip olabilecek.

Akbank 100 Gün Vadeli Kredi Başvurusu

Akbank tarafından verilecek olan kredi için başvuru yapanlar, banka şubelerinden başvuru yapmalarının yanında internet bankacılığını kullanarak da başvuru yapabilecek. İhtiyaç kredisi olarak başvuruda bulunan kişiler, bankanın belirttiği şartları yerine getirmeleri gerekir. Bu şartların yerine getirilmesi durumunda 36 ay vadeli ihtiyaç kredisinden faydalanmak mümkün.  Başvuru gerçekleştirilen kişilere banka tarafından olumsu sonuç geldiğinde aynı gün içinde krediyi kullanabilecektir. Alınan kredinin ödemesi 100 gün gecikmeli şekilde ödenebilecek.

meclisten-mujde-cikti-ertelemeli-kredi-onaylandi12

ING Bank’tan 100.000 TL Tutarlı Kredi Başvurusu

Ertelemeli olarak kredi veren bankalardan bir diğeri de ING Bank tır. Bankanın belirlediği kredi politikalarına uygun bir şeklide başvuruda bulunan vatandaşlara kredi imkânı sağlanacak.  İhtiyaç kredisi olarak başvuruda bulunacak olan vatandaşlar bankanın resmi internet sitesinden başvuru yapabilecek. İnternetten yapılacak başvurularda kredi notu uygulaması geçerlidir. Kredi notu uygun olan vatandaşlara olumlu dönüşler yapıldığında kredi kullanıma açılacak. Kredi kullanımı için onay alan vatandaş krediyi hemen kullanabilecek.

Kredi notunu ön planda tutarak belirlenen faiz oranlarına göre kredi kullanıma açılır. Ödemelerde 36 ay vade durumu söz konusudur.  Bankanın mevcut internet sitesinden yapılan başvurunu ardından sonra, kredinin sonucu ilgili kişiye cep telefonundan bildirilir. Onaylanan kredi için gelen mesaj ile birlikte kredi kullanıma açılacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@