MED Yapım Duyurdu! Sadakatsiz Final Tarihi Açıklandı! Çok Büyük Sürprizler Yaşanacak!

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz final tarihi açıklandı! Med Yapım'dan gele bilgilere göre, çok büyük sürprizler yaşanacak!

Dizi Haberleri 21.05.2021 - 13:48 21.05.2021 - 13:49 Ece Sahan

Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in başrolünde yer aldığı ve tanıtımlarından beri büyük bir merakla takip edilen ve gündem olan dizi Sadakatsiz dizisinde bomba üstüne bomba gelişmeler açıklandı!

BBC'nin Doctor Foster adlı 10 bölümlük yapımından uyarlanan ve reytingler tutunca uzatılmaya karar verilen Sadakatsiz dizisinde sürpriz gelişmeler seyircilerin ağızını açık bırakacak. 

Cansu Dere'nin yıllar sonra ekranlara döndüğü, Şevval Sam'ın başarılı oğlu Taro Emir Tekin'in seyirciye kazandırıldığı, Melis Sezen'in şansının döndüğü Sadakatsiz dizisinden süpriz haberler geldi.

Sadakatsiz dizisine son olarak Bennu Yıldırımlar dahil olmuş ve Cansu Dere ile uyumu oldukça başarılı bulunmuştu. İkilinin mimiksiz ve soğuk duruşları sosyal medyada büyük yorumlar almıştı. Sadakatsiz dizisnde bomba gelişmeler daha yaşanacak!

Cansu Dere'nin yine kendisine hayran bıraktığı bir rolle ekrana dönmesi, Melis Sezen, Taro Emir Tekin ve Gözde Seda Altuner'in izleyiciye kazandırılarak parladığı Sadakatsiz dizisinde sürpriz gelişmeler yaşanacak. Yayınlandığı tanıtımlarından itibaren büyük bir heyecanla takip edilen Sadakatsiz dizisinde beklemedik bomba haberler var.

ORJİNAL SENARYO BİTTİ, YAZILAN SENARYO TIKANDI MI?

Aldatılan bir kadının psikolojik durumunun anlatıldığı Sadakatsiz dizisi orjinal senaryonun bitmesi üzerine uzatılmaya karar verilmişti. Dizi son bölümler orjinal senaryonun dışına çıkmış ancak yinede büyük heyecan yaratan bölümlere imza atmayı başarmıştı. 

Son bölümle yaşananlar sonrası ise dizide senaryonun artık nasıl ilerleyeceği merak konusu olmuştu. Sadakatsiz son bölümünde Derin artık iyice kendini aşarak psikolojik olarak ruh halinin iyi olmadığını herkesi önünde ilan etmiş annesi Gönül bile bu durumu kabullenmişti. Peki şimdi ne olacak? Derin'in hikayesi artık nasıl uzatılabilir, senaryo tıkandı derken Med Yapım'dan sürpriz bilgiler geldi.

SADAKATSİZ FİNAL YAPIYOR!

Sadakatsiz dizisi final yapıyor. Son bölüm sonrası artık nasıl devam edecek denilen Sadakatsiz'den süpriz haber geldi. 

Uyarlandığı 10 bölümlük orjinal senaryonun bitmesi üzerine uzatılan Sadakatsiz dizisinin son bölümü sonrası dizinin artık nasıl devam edeceği merak konusu olmuştu. İşte o haber geldi. Dizinin final haberleri gerçekleşiyor.   

Sadakatsiz dizisi önümüzdeki hafta final yapıyor. Ancak merak etmeyin! Dizi sezon finali yaparak ekranlara sadece 3 aylığına veda edecek. Sadakatsiz dizisi haftaya sezon finali bölümünde ise büyük olaylar yaşanacak.

MedYapım'dan gelen bilgilere göre Sadakatsiz dizisinin haftaya yayınlanacak sezon finali bölümünde seyircinin ağzını açık bıracak sürprizler yaşanacak. Öyle ki dizinin haftaya yayınlanacak bölümünden sonra seyirci 3 ay boyunca büyük bir heyecan ve merakla bekleyecek.

SADAKATSİZ SON BÖLÜMLE NELER OLMUŞTU?

Sadakatsiz dizisinin yayınlanan 30. bölümünde Asya geçmiş hayatında bir gerçekle yüz yüzü kalıyor. Babasının annesini aldattığı kadın Asya, Asya'nın karşısına çıkıyor ve Asya annesi ile ilgili bir gerçekle yüzleşiyor. Asya bu gerçekle bir şeyin daha farkına karıyor ve Derin'in Volkan için büyük bir tehlike olduğunu düşünmeye başlıyor.

Derin ise Asya'nın izini sürerek Asya'nın geçmiş aile yaşantısına dair her şeyi öğreniyor ve Ali'nin doğum gününde herkesin ortasında delirmiş gibi Asya'yı rezil etmeye çalışıyor. Asya'da bunun üzerine Derin'in hamileliğinin yalan olduğunu açıklıyor.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@