Star TV ekranlarında yayınlanan bir döneme damga vuran Medcezir dizisi sevilen isimleri Menajerimi Ara dizisinde buluşuyor! Menajerimi Ara dizisine bomba konuk geliyor! Medcezir hayranları ekran başına! Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu

Survivor Bu Sözlerle Sallandı: "Benim babam değil" Şampiyon İsim Ogeday Sözleri Olay Oldu! Survivor Bu Sözlerle Sallandı: "Benim babam değil" Şampiyon İsim Ogeday Sözleri Olay Oldu!
Star TV ekranlarında yayınlanan bir döneme damga vuran Medcezir dizisi sevilen isimleri Menajerimi Ara dizisinde buluşuyor! Menajerimi Ara dizisine bomba konuk geliyor!

Medcezir hayranları ekran başına!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Ece Yörenç'in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin'in oturduğu ve başrollerinde Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Mine Tugay, Barış Falay, Hazar Ergüçlü ve Taner Ölmez gibi yıldız kadrosuyla ekrana damga vuran ve halen ülkenin en çok aranan oyuncu kadrosuna sahip olan Medcezir dizisinde sürpriz isimler buluşuyor!

Selim Serez ve Sedef Kaya buluşuyor!Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisine sürpriz konuk! Bir dönem Medcezir dizisiyle yanyana oynayan Barış Falay ve Defne Kayalar buluşuyor!

Defne Kayalar Menajerimi Ara dizisine konuk oluyor!Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Serhat Teoman, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun yer aldığı dizinin gelecek hafta yayınlanacak olan yeni bölümüne Defne Kayalar konuk oluyor!

Defne Kayalar kimdir?

Adını Medcezir ve Hakan Muhafız dizileriyle duyuran Defne Kayalar 1975 doğumlu! İzmir'li güzel oyuncu Bilkent Üniversitesi Grafik tasarım bölümünden mezun! Bilgi Üniversitesi Sinama TV bölümünde yüksek lisans yapan Defne Kayalar, Alacakaranlık dizisiyle tanındı.

20 Dakika, Medcezir, Delibal ve Bu Şehir Arkandan Gelecek dizileriyle Ay yapımın değişmez ismi olan Defne Kayalar, yine Ay yapım imzalı Menajerimi Ara dizisiyle ekranlara dönüyor!