Son zamanlarda Kraliyet Ailesi'ne karşı eleştirel söylemleriyle gündeme gelen Meghan Markle'ın ABD Başkanlığına oynadığı iddia edildi. Eşi Prens Harry ile birlikte geçen yıl Kraliyet Ailesi'ndeki görevlerinden ayrılan Meghan Markle'ın yönetimindeki Arche

Son zamanlarda Kraliyet Ailesi'ne karşı eleştirel söylemleriyle gündeme gelen Meghan Markle'ın ABD Başkanlığına oynadığı iddia edildi. Eşi Prens Harry ile birlikte geçen yıl Kraliyet Ailesi'ndeki görevlerinden ayrılan Meghan Markle'ın yönetimindeki Archewell Vakfı ile Invisible Hand (Görünmez El) adlı sosyal etki ajansının işbirliğine gittiği öne sürüldü. Hillary Clinton'ın seçim kampanyası direktörü Genevieve Roth'un kurucusu olduğu Invisible Hand ajansının, Meghan Markle ile toplumsal imajı hakkında toplantılar yaptığı belirtildi.


Genevieve Roth ile toplantılar taptılar!


Invisible Hand adlı ajansın kurucusu olan Genevieve Roth'un, Obama çiftinin Let Girls Learn (Kızların Öğrenmesine İzin Verin) adlı girişiminde de rol aldığı kaydedildi. Geçen yıl Prens Harry-Meghan Markle çiftinin Kaliforniya Valisi Gavin Newsom'la kısa bir toplantı yaptığını öne süren The Sun, çiftin politik bir hedef peşinde koştuğunu iddia etti. Megan Markle'ın ABD Başkanlığı için Archewell Vakfı'nı bir basamak olarak kullanmak istediğini kaydeden Demokrat stratejist Mike Trujillo, çiftin yakın gelecekte politikayla çok daha fazla ilgili hale gelebileceğini belirtti.


ABD vatandaşlığından bu yüzden vazgeçmiyor!


Bu toplantıların ve ilginç bağlantıların ortaya çıkması üzerine Meghan Markle'ın siyasi hedefleri olduğu üzerine teoriler konuşulmaya başlandı. Politik olarak sadece ABD seçimleri öncesi halka "oy verin" çağrısında bulunan çiftin, artık siyasi hedeflerini çok yüksek bir çıtaya koyduğu belirtildi. Beraber sundukları podcast programına eski Demokrat Georgia valisi adayı Stacey Abrams'ı da davet eden çiftin politik sulara yavaş yavaş ısındığı kaydedildi. Meghan Markle'ın başkan adaylığı konusunda gayet ciddi olduğunu yazan Vanity Fair, ABD vatandaşlığından ısrarla vazgeçmeyen Meghan'ın büyük hedefleri olduğunu ifade etti.