En son akıllarda Türk kadınlarına yçnelik sözleri ile kalan Mehmet Akif Alakurt'tan yeni marifetler bu defa gündem oldu.

Bir dönem Adanalı dizisinde canlandırdığı 'Maraz Ali' karakteriyle tanına isim Mehmet Akif Alakurt, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ederken bu defa da son paylaşımında bir hayranına küfür ettiği ortya çıktı.

Geçtiğimiz senelerde kadınları aşağılayan ifadeler ile akıllarda kalan Mehmet Akif Alakurt, bu sefer de başka bir marifeti ile gündem yarattı.

Öldürdüğü hayvanın fotoğrafını paylaşan Mehmet Akif Alakurt'dan tepkilere cevap - Haber 7 MEDYA

Alakurt sosyal medya hesabından önce pasaportu ve bir miktar paranın olduğu fotoğrafı paylaştı sonrasında ise küfürlü bir paylaşımla dikkat çekmeyi başardı.

Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı Kanye West'ten boşanmış olan Kim Kardashian'ın sesi, Drake'in yeni şarkısında yer aldı

"Geçen bizim maceracı yurttaşlardan biri benim plakaya bakıp, 'MAA' 'Maraz Ali Abi' demek değil mi diye sordu. Dedim, 'Oğlum bu plakayı tersten okuyacaksın. Bak bakayım ne oluyor. Baktı, baktı bir şey bulamadı. Dedim, düzden Mehmet Akif Alakurt, tersten okursan a... a... olarak okunuyor. Bizim çomar her şartta olduğu gibi sırıtıyor tabi..." ifadeleri sonrası dikkat çeken Alakurt, tepki ile karşılaştı.

Mehmet Akif Alakurt takipçisini ölümle tehdit etti - Magazin Haberleri

Daha önceki marifetinde Mehmet Akif Alakurt, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımda "Türk kadını nedir? Çıkarlarını elde edene kadar mükemmel kadını oynayan, her fikrini onaylayan ve hep 'Ben de öyle düşünüyorum' diyen. Zamanla esas olan çirkin yüzünü gösteren kadına Türk kadını denir. Yolun başında olanlar kulağınıza küpe edin" demiş ve tepki çekmişti.