Mehmet Ali Erbil hizmetçi kıza tecavüz etti mi? Seda Sayan'ın iddiası magazin basınında bomba etkisi yarattı

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil kavgası magazin basınına adeta bomba gibi düştü. Önce Mehmet Ali Erbil ardından Seda Sayan peş peşe açıklamaları ile herkesi şaşkına çevirdi.

Magazin 15.06.2021 - 20:05 15.06.2021 - 20:10 Volkan Arık

Eski dostlar Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil sosyal medya üzerinden birbirleri hakkında yaptıkları açıklamalarla kavgaya tutuştu. Önce Mehmet Ali Erbil Seda Sayan'ı insanların ekmeği ile oynamakla suçladı ardından Seda Sayan sosyal medya hesabından açıklama yaparak ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'i tecavüzle suçladı. Peki Mehmet Ali Erbil hizmetçi kıza tecavüz etti mi?

seda-sayandan-mehmet-ali-erbile-sok-suclama-1

SEDA SAYAN'DAN MEHMET ALİ ERBİL HAKKINDA TECAVÜZ SUÇLAMASI

Kadırgalı Aysel lakabı ile bilinen Seda Sayan Mehmet Ali Erbil ile kavgasında şok iddiaları gündeme getirdiği. Mehmet Ali Erbil'in kendisini insanların ekmeği ile oynamak ve suçlamasına sinirlenen Seda Sayan sosyal medya hesabının hikaye bölümünden bomba gibi iddiaları peş peşe sıraladı. Seda Sayan Instagram hesabından yaptığı açıklamada Mehmet Ali Erbil'e seslenerek “Tuğba ile evli olduğun sırada evdeki masum hizmetçi kıza tecavüz sustuğum için geçmişim kirli” dedi. Kadırgalı Aysel lakabı ile tanınan Seda Sayan bununla da kalmadı. “Ayrıca bu olay da benim geçmişimi kirli yapmaz, Zaten boşanma nedeni bu olay olduğu için tüm yakınlarının çevremdeki herkes olayı biliyor. Hepsi senin kurtarma derdindeydi, ben dış kapının dış mandalıyım geçmişi kirli olan sensin” ifadelerini kullandı.

seda-sayandan-mehmet-ali-erbile-sok-suclama-2

MEHMET ALİ ERBİL HİZMETLİ KIZA TECAVÜZ ETTİ Mİ?

Seda Sayan'ın peş peşe gelen bu açıklamaları sonrasında hem sosyal medya hem de arama motoru yıkıldı. Birçok kişi arama motorunda Mehmet Ali Erbil hizmetli kıza tecavüz etti mi sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Seda Sayan'ın iddiaları sonrasında henüz Mehmet Ali Erbil'den bir açıklama gelmedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@