Mehmet Ali Erbil kendisinden 40 yaş küçük Türkmenistan'lı güzel ile aşka yelken açınca ortalık karıştı.

Ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil iyileşti! Uzun yıllardır sağlığı nedeniyle hastanede mücadele veren Mehmet Ali Erbil 3 yıl sonra sahalara geri döndü.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil 3 yıl sonra Belarus'ta sahne aldı. oldukça keyifli olduğu gözlenen Mehmet Ali Erbil salondaki herkesi kırdı geçirdi. Son dönemde sık sık belarus'a gittiği bilinen Mehmet Ali Erbil'in bu seyahatlerin nedeni ortaya çıktı.

Yeni aşk tartışma yarattı. Son dönemde sık sık Belarus’a giden Mehmet Ali Erbil’in seyahatlerinin nedeni ortaya çıktı. Ancak bu neden tartışma çıakrdı. 64 yaşındaki Erbil, burada yaşayan 24 yaşındaki Türkmenistanlı Kristina ile aşk yaşamaya başladı.

64 yaşındaki ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil Belarus'ta yaşayan 24 yaşındaki Türkmenistanlı Kristina ile yeni bir aşka yelken açtı.

Ceren Moray'ın Yeni Sevgilisi Kim? Neden O Kadar Panik Oldu? Yeni Sevgili Evli mi? İşte O Panik Halleri... Ceren Moray'ın Yeni Sevgilisi Kim? Neden O Kadar Panik Oldu? Yeni Sevgili Evli mi? İşte O Panik Halleri...

Mehmet Ali Erbil ile 24 yaşındaki genç kadın bir yolculuk sırasında tanışmış. Uçakta tanışan ikili kısa sürede aralarındaki çekimle yeni bir aşka yelken açmış.

Mehmet Ali Erbil ile 24 yaşındaki Türkmenistanlı güzelin yan yana çekilen fotoğrafları kısa sürede magazin gündemine bomba gibi düştü.

64 yaşındaki Mehmet Ali Erbil'in 24 yaşındaki genç bir kızla birlikte olması tartışma yarattı. Aralarında 40 yaş fark olan Mehmet Ali Erbil ile Türkmenistan'lı güzelin aşkı sosyal medyanın gündeminde yer aldı..