Mehmet Ali Erbil son dakika ameliyata alındığı iddia ediliyor. Peki Mehmet Ali Erbil son sağlık durumu ne? Mehmet Ali Erbil öldü mü?

Ünlü isimlerin en ufacık bir sebepten bile hastaneye kaldırılmalarına öldü yorumları yapılırken, Mehmet Ali Erbil öldü mü? soruları da şu sıralar soruluyor. Uzun zamandır sağlık sorunları ile mücadele etmesine rağmen gündemden polemikleriyle düşmeyen usta isim Mehmet Ali Erbil'in son sağlık durum umerak ediliyor. öyle ki Mehmet Ali Erbil sabah saatlerinde apar topar hastanerye kaldırıldığı ve acil ameliyata alındığı belirtiliyor. Peki Mehmet Ali Erbil sağlık durumu nasıl Mehmet Ali Erbil ne amiliyatı oldu? Mehmet Ali Erbil öldü mü?

2018 senesinde yaşadığı sağlık sorunları sebebiyle uzunca süre yoğun bakımda tedavi gören Mehmet Ali Erbil sabah saatlerinde hastaneye kaldırıldığı söyleniyor. 

Sonrasında tedavisini gördüğü kaçış sendromundan metevellit uzunca süre de tedavi görmüştü. 

Herkesi tedirgin bırakan Mehmet Ali Erbil son sağlık durumu araştırması sürüyor. 

Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir! Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir!

Peki Mehmet Ali Erbil ne ameliyatı oldu?

2018 senesinde kayarak düşen Mehmet Ali Erbil kaburgalarını kırması sonrasında akciğer zarı yırtılmış ve uzunca süre tedavisini görmüştü. Bugün sabah saatlerinde Mehmet Ali Erbil tekrar hastaneye kaldırıldı. 

Bir süredir ağrı sebebiyle hastanede tahlil ve testleri yapılan Mehmet Ali Erbil apandisit ameliyatı oldu. 

Mehmet Ali Erbil'in apandisit ameliyatı olduğunu kadim dostu Ercan Avşar verirken, yaptığı açıklama da şunları söyledi; "Babacım apandisit ameliyatı oldu. Refakatçi oldum. Eve geldik. Durumu çok iyi şükür. Pazartesi seti var, dinleniyor. Herkese selamı var" notunu paylaştı.

Geçtiğimiz aylarda TİKTOK hesabı açan Mehmet Alşi Erbil Ece Zonay ile davalık olmuş kendisine çok ağır ithamlarda bulunulmuştu. Öyle ki Mehmet Ali Erbil TikTok hesabından açtığı canlı yayınlarla kazandığı paralar gündeme çıkmış ve herkese sataşması ile de çok konuşulmuştu. 

Mehmet Ali Erbil'in aylık kazancının sadece TİkTok üzerinden 100 bin olduğu iddia edilirken, kendisi bu iddiaları yanıtsız bırakmıştı. 

Ece Ronay Mehmet Ali Erbil'e yüklenerek 'Tiktok ta her tarz insan var, video yükleyerek takipçi kazanırsınız ancak canlı yayın açarsanız para kazanırsınız demişti'