Melih Çardak Kalp Yarası Dizisine Dahil Oldu!

ATV'nin yaz sezonu için hazırladığı yeni dizisi Kalp Yarası'na bomba transfer! Başarılı oyuncu Melih Çardak Kalp Yarası dizisine dahil oldu!

Dizi Haberleri 03.05.2021 - 16:01 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Tomris Giritlioğlu'nun Teklif adlı hikâyesinden ekrana uyarlanacak olan Kalp Yarası dizisine bomba transfer! Başrollerini Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin'in paylaşacağı dizi kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Atv'nin yeni dizisi Kalp Yarası yayın hayatına başlamak için gün sayıyor. Sema Erol ve Mahir Erol'un senaryosunu yazdığı,  Hülya Bilban'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Süreç Film'in ATV için hazırladığı Kalp Yarası dizisinin hazırlıkları tam gaz devam ediyor. Atv ekranlarında yazın yayınlanacak olan dizinin oyuncu kadrosu belli olmaya başladı. Son edinilen bilgiye göre ise  kadroya usta oyuncu Melih Çardak da dahil oldu.  Usta oyuncu Sadık karakterine can verecek. Peki Kalp Yarası oyuncuları kimler? Kalp Yarası ne zaman başlayacak?

Sezon sonuna doğru gelinirken dizilerin final yapması ile yeni yaz dizileri ekranlarda yer alacak. Bunlardan bir tanesi olan Kalp Yarası dizisi olacak.İşte birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Kalp Yarası dizisi oyuncuları..

Kalp Yarası Oyuncuları!

Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin'in başrolünde yer aldığı dizinin kadrosunda İlhan Şen, Zehra Yılmaz, İnanç Konukçu, Kemal Burak Alper, Nail Kırmızıgül, Merve Çağıran, Şenay Gürler ve Burçin Abdullah.

Kalp Yarası Ne Zaman Başlayacak?

Çekimleri Hatay Antakya'da gerçekleştirilecek olan Kalp Yarası dizisi ay ilerleyen günlerde sete çıkacak ve Haziran ayında yayın hayatına başlayacak. Diziye ait gelişmeler oldukça paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@