Sosyal medyada herkes Melike'ye ses olmaya çalışıyor. Melike Amel nerede oturuyor? Melike Amel ailesinden neden şiddet görüyor? Melike Amel kimdir, nereli? Sosyal medya da Melike Amel destek mesajları geliyor.

Sosyal medyada herkes Melike'ye ses olmaya çalışıyor. Melike Amel nerede oturuyor? Melike Amel ailesinden neden şiddet görüyor? Melike Amel kimdir, nereli? Sosyal medya da Melike Amel destek mesajları geliyor.Türkiye Melike amel'e ses oldu!Sabah saatlerinden ardından Musa Orhan tutuklanması için kampanyalar yapılan Twitter'da gündemde Melike Amel var. Melike Amel, ailesinden tercihleri nedeniyle şiddet gördüğünü ve bir odaya kitlendiğini dile getirerek kardeşinin de yardımıyla Tik Tok'ta yardım istedi. Melike amel'e herkesin ses olması isteniyor!

Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği! Emeklilere Yeni Fırsat: Özel Bankalardan Tek Seferde 15.000 TL Nakit Desteği!


Melike amel nerede?Melike Amel'in bir arkadaşından gelen bilgilere göre kendisinin Eyüp - Fatih civarında ikamet ettiği yönünde. Polis ve Aile Bakanlığından yardım isteniyor.