Melike Beşli Kimdir ? Halil Sezai'nin Herkesten Gizlediği Sevgilisi Bakın Kim Çıktı !

Geçtiğimiz aylarda adı komşusunu darp haberleri ile anılan ünlü şarkıcı Halil Sezai, bir süredir sessizliğini koruyor. Ünlü şarkıcı ve oyuncu Halil Sezai'nin adı uzun bir süredir herhangi bir aşk dedikodusuna karışmadı.

Gündem 26.12.2020 - 16:53 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Geçtiğimiz aylarda adı komşusunu darp haberleri ile anılan ünlü şarkıcı Halil Sezai, bir süredir sessizliğini koruyor. Ünlü şarkıcı ve oyuncu Halil Sezai'nin adı uzun bir süredir herhangi bir aşk dedikodusuna karışmadı. Şarkıcı Halil Sezai, 2015 yılında Zehra Kaya ile dünya evine girmiş ancak çok geçmeden evlilikleri bitmişti. Halil Sezai, Zehra Kaya ile boşandıktan sonra özel hayatı ile hiç gündeme gelmemişti. Halil Sezai meğerse 4 senedir biriyle birlikteymiş. Halil Sezai'nin sır gibi sakladığı sevgilisini sonunda açıkladı. Halil Sezai, Melike Beşli ile 4 senedir ilişki içindeymiş. Peki, Halil Sezai'nin herkesten gizlediği, gözlerden uzak 4 sene geçirdiği aşkı Melike Beşli kimdir ? Melike Beşli kimdir ?Halil Sezai, 1 ay evli kaldığı Zehra Kaya ile ihanet yüzünden ayrılmıştı. Zehra Kaya ile evliliği süresinde Melike Beşli ile aşk yaşamaya başlayan, Halil Sezai gözlerden uzak 4 senedir ilişki yaşıyor. Halil Sezai, dört senedir gözlerden uzak Melike Beşli ile aşk yaşıyor. Son zamanlarda gündeme gelen şarkıcı Halil Sezai, aşk hayatı ile de gündeme gelmeye başladı. Halil Sezai ilk kez dört senelik sevgilisi Melike Beşli ile sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşımı yaptı. Halil Sezai'nin Melike Beşli ile Instagram hesabından fotoğraf paylaşması üzerine takipçileri Melike Beşli'yi araştırmaya başladı. Melike Beşli merak konusu oldu. Son zamanlarda internet tarayıcısında defalarca kez aranan Melike Beşli hakkında merak edilen soruları sizler için derledik. Melike Beşli kimdir ? Melike Beşli kaç yaşındadır, ne iş yapar ?Melike Beşli kimdir ?

Ünlü şarkıcı Halil Sezai ile dört senedir beraber olan Melike Beşli'nin hayatı ve kim olduğu oldukça merak ediliyor. Halil Sezai 2015 yılında ani bir kararla Zehra Kaya ile evlenmiş ve 1 ay sonra boşanma kararı alıp boşanmıştır. Halil Sezai ve Zehra Kaya'nın evliliğinin bitmesinin arkasında Melike Beşli olduğu iddia edilmişti. Halil Sezai ani bir karar ile boşandıktan sonra Melike Beşli ile aşk yaşamaya başladı.

Halil Sezai'nin kız arkadaşı Melike Beşli'nin Halil Sezai'nin hayranı olduğu söyleniyor. Melike Beşli'nin Halil Sezai'nin bir konserine gittiği ve konserde tanıştıkları ortaya atılan iddialar arasında yerini aldı. Melike Beşli ile ilgili detaylı bilgi bilinmiyor.Halil Sezai kimdir ?

Halil Sezai hem oyuncu hem de şarkıcıdır. 16 Ağustos 1979 yılında Eskişehir'de dünyaya gelmiştir. Halil Sezai'nin annesi öğretmen, babası ise eski bas gitarcıdır. Babası bas gitarcılığın yanında muhasebecilik de yapmıştır. İlkokul ve orta okulu Eskişehir'de oturdukları mahallede tamamlayan sanatçı, liseyi ise Eşkişehir Lisesi'nde okumuştur. Sonrasında ise Hacettepe Üniversitesi'nde eğitim görmüştür. Halil Sezai Paracıkoğlu, Hacettepe Üniversitesi'nde Ankara Devlet Konservatuarı 2003 yılı Müzik Bölümünden mezun olmuştur. Daha çok şarkıcı kimliği ile bilinse de İncir Reçeli 1 ve İncir Reçeli 2 filmleri ile oyuncu kimliğini de izleyenlere göstermiştir. İncir Reçeli filmi ile büyük beğeni almıştır.

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@