Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'ninde yıldızı parlayanlar ödülünün sahiplerinden biri olan Sadakatsiz dizisinin Derin'i Melis Sezen derin göğüs dekolteli elbisesi ile magazin basınında olay oldu!

Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni gerçekleşti. Bu yıl 47. gerçekleştirilen Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde ünlü isimler yine kırmızı halıda birbirinden ilginç elbisleeri ile şıklık yarışına girdi.

Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni sahiplerini buldu. Oldukça olaylı gecede Melis Sezen derin deolteli elbisesi ile nefesleri kesti. Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Derin karkateri ile Yıldızı Parlayanlar Ödülü'nün sahibi olan Melis Sezen sahnede büyüledi.

FF29MV2WYAsPK7S

Mert Ramazan Demir Kubilay Aka Olayı İçin Son Kez Konuştu Mert Ramazan Demir Kubilay Aka Olayı İçin Son Kez Konuştu

Melis Sezen'in göğüs dekolteli elbisesi sosyal medyada gündem olurken ekran başındakiler de gözlerini alamadı. 

Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni Yıldızı Parlayanalar Ödülü'nün sahibi Melis Sezen, Ahsen Eroğlu ve Cemre Baysel oldu.

Ödülü Demet Özdemir'in ellerinden alan isimlerden Cemre Baysel ve Demet Özdemir arasındaki soğuk tavırlar dikkatlerden kaçmadı. 

FF242HAXEAYa0nL

Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni Yıldızı Parlayanlar ödülünü alan Melis Sezen derin göğüs dekolteli elbisesi ile sosyal medyada gündem oldu.

Melis Sezen'in elbisesine Twitter'da "Bu nedir artık dekolte değil baya çirkin bir şey" "Rtük ceza verecek" yorumları sahne aldı.