Melis Sezen'in Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde taktığı kolye fiyatı ne kadar? Kolye gerçek mi? Lady Gaga ve Beyonce'un taktığı Tiffany&Co. kolyenin özelliği nedir? Melis Sezen'in kolyesi gerçek mi?

Altın Kelebek 2021 Ödülleri sahiplerini buldu. Görkemli gecenin en çok konuşulan ismi hiç şüphesiz Sadakatsiz dizisinin Derin'i Melis Sezen oldu.

Melis Sezen'in Altın Kelebek Ödülleri'nde hem giydiği elbise hem taktığı kolye hem de ödül konuşması en çok konuşulan konular oldu.

Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Derin karakteri ile adından söz ettiren ve parlayan isim Melis Sezen Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde taktığı kolye gerçek mi en çok merak edilne konulardan biri oldu. Kolyenin fiyatı ne kadar?

Dünya starları Beyonce ve Lady Gaga'nın daha önce taktığı kolye Türkiye'de Melis Sezen'in boynunda yer aldı. Peki kolye gerçek mi?

tiffany-beyonce-necklace-1629810751

Fiyatı tam 30 milyon dolar olan Lady Gaga'nın 2019 yılında ki 91. Oscar töreninde taktığı elmas kolye çok konuşulmuştu. Kolyenin özelliği 1961 yılında ünlü kült film Breakfast At Tiffany’nin basın turu sırasında Audrey Hepburn tarafından takılmış olması. Yılllar sonra bu kolye Tiffany&Co. tarafından Lady Gaga için yenidne tasarlanmıştı. Gaga bu kolyeyi Alexander McQueen imzalı bir elbise ile tamamlamıştı.

47’nci Pantene Altın Kelebek Ödül töreninde derin dekolteli elbisesi ile gözlerin üzerinde olduğu Melis Sezen ünlü kolyeyi taktı.

melis-sezen-altin-kelebek3-6gH4

Melis Sezen dün gece taktığı 30 milyon dolarlık bu kolyenin gerçek olup olmadığı bilinmiyor. Pantene Yıldızı Parlayanlar kategorisini ödül kazanan Melis Sezen hem kolye ile hem elbisesi hem de konuşması ile gecenin en çok konuşulan ismi oldu. 

Issız Adam Filminin İtirafı Yıllar Sonra Geldi! Cemal Hünal Bilinmeyen Detayı İtiraf Etti! İşte Issız Adam'ın Sırrı! Issız Adam Filminin İtirafı Yıllar Sonra Geldi! Cemal Hünal Bilinmeyen Detayı İtiraf Etti! İşte Issız Adam'ın Sırrı!

Melis Sezen'in törende "Bu ödülü tutuyorum çünkü elimde" sözleri sosyal medayda gündem oldu.