Kanal D ekranlarının en çok sevilen ve izlenen dizileri arasında yer alan Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen parmağındaki tektaş yüzük ile dikkat çekti. Ünlü oyuncu Melis Sezen, Hürriyet Kelebek özel partisinde objektiflere tektaşı ile ilgili açıklama yaptı. İşte detaylar…

Hürriyet Kelebek özel partisi, “Kelebek Yazı” teması ile İstanbul’da düzenlendi. Ekranların en beğenilen isimleri, cemiyet hayatının önemli isimleri Kelebek partisine katıldı. Ünlü akınına uğrayan Kelebek özel partisinde, ünlüler birbirinden şık kıyafetleri ile daveti adeta defileye çevirdi. Geceye katına ünlü isimlerden biri de güzel oyuncu Melis Sezen oldu. Sezen’in baş parmağındaki tektaş yüzük merak konusu oldu. Ünlü oyuncu Melis Seze tektaşı ile ilgili olarak açıklamada bulundu. Bütün merak edilenler haberimizde…

3_1280x720-21

Melis Sezen’in Parmağındaki Tektaş Yüzük!

Hürriyet’in Kelebek Yazı partisi ünlüler geçidine sahne oldu. Partiye katılan iş, cemiyet ve sanat dünyasının ünlü isimleri kırmızı halıda giydikleri kıyafetler ile şıklık yarışına girdi. Geceye katılan isiler arasında Kanal D ekranlarının son zamanlarda en çok sevilen ve reyting rekorları kıran Üç Kız Kardeş dizisinin başrol oyuncuları Özgü Kaya ve Melisa Berberoğlu da yer aldı.

Sosyal Medya Bakan Nebati'nin Burnu İle Coştu! Atilla Yeşilada Bu Defa Kendine Hakim Olamadı Dalgasını Geçti! Sosyal Medya Bakan Nebati'nin Burnu İle Coştu! Atilla Yeşilada Bu Defa Kendine Hakim Olamadı Dalgasını Geçti!

Gece ile ilgili konuşan güzel oyuncu Özgü Kaya, “Güzel bir gece bizi bekliyor heyecanlıyız. Dizimiz de güzel bir sezon finali yaptı. İstanbul’a da yeni geldik” ifadelerini kullandı. Ayrıca Kaya, “Tahmin ettiğimiz bir şeydi. Çünkü hikayesi çok beğendiğimiz bir iş olduğu için, bizim için çok sürpriz olmadı. Her hafta reytinglerde tüm kategorilerde birinci olmak bizi daha da çok motive etti” dedi. Berberoğlu ise “Biz aslında ilk günden itibaren, ilk çalışmalar bağladığı zamandan itibaren çok yakın ve iyi bir ekip olmuştuk. Seyirci ile birlikte bu süreç daha da artarak devam etti. Çok mutluyuz, enerjimiz çok yüksek. Bir an önce de yeni sezonun başlamasını bekliyorum” açıklamalarında bulundu.

2_1280x720-20

Melis Sezen Tektaşı Hakkında Ne Dedi?

Kanal D ekranlarının en çok sevilen diziler arasında yer alan Sadakatsiz dizisi final yapması ile sevenlerini üzdü. Dizinin sevilen karakterleri arasında yer alan Derin’i yani Melis Sezen gündemde kalmaya devam ediyor. Sezen Panten ödül gecesinde giydiği cesur ve bir o kadar da güzel kıyafeti ile de çok konuşulmuştu. Güzel oyuncunun ödül konuşması da oldukça gündemde yer almıştı. Sosyal medyada birçok kullanıcı “bunu tutuyorum çünkü elimde şu an” şeklinde binlerce twit atmıştı.

Gerek oyunculuğu gerekse de güzelliği ile dikkat çeken Melis Sezen Hürriyet Kelebek Özel Partisine katılan ünlü isimlerden bir oldu. Sezen Kelebek Yaz partisi hakkında da açıklamalarda bulundu. Ayrıca güzel oyuncunun baş parmağındaki tektaş da dikkatlerden kaçmadı. Başarılı oyuncu tektaşı ile ilgili de açıklama yaptı.

25 yaşındaki güzel oyuncu Melis Sezen, “Hürriyet'in yeri benim için çok ayrı. Her geceye özel hazırlanırım ama bu geceye çok fazla önem verdim.” Dedi ve konuşmasının devamında Sezen, “Bu yüzük anneannemin bana lise mezuniyetinde hediyesi. Kendimi iyi hissetmek istediğim zamanlar takarım. Tektaşımı kendim aldım şeyi vardır ya, benimkini anneannem aldı. Birine ihtiyacımız yok” ifadelerini kullandı.