Melisa Aslı Pamuk Oğuzhan Özyakup'u çabuk unuttu! Tekne tatilinde ünlü oyuncuyla öpüşürken yakalandı

Uzun yıllardır Oğuzhan Özyakup ile aşk yaşayan Melisa Aslı Pamuk dizi çekimleri bittikten sonra soluğu tatilde aldı. Ancak ünlü oyuncu aşk acısını çabuk atlattı meslektaşına kalbini kaptırdı.

Magazin 17.07.2021 - 23:02 17.07.2021 - 23:02 Volkan Arık

Eski Türkiye güzeli, model ve oyuncu Melisa Aslı Pamuk dizi çekimlerinin sona ermesinin ardından soluğu Bodrum tatilinde aldı. Futbolcu Oğuzhan Özyakup ile uzun soluklu bir aşk yaşayan Pamuk geçtiğimiz günlerde ayrıldığını açıklamıştı. Bir yandan gelen dizi tekliflerini değerlendiren güzel oyuncu bir yandan da aradığı aşkı buldu.

Melisa Aslı Pamuk şu an için yeni bir dizi anlaşması yapmazken Bodrum'da deniz ve güneşin tadını çıkarıyor. Diğer yandan Aşk acısını çabuk atlatan güzel oyuncu meslektaşı Mustafa Mert Koç ile aşk yaşamaya başladı. Ortak arkadaşları aracılığı ile tanıştıkları öğrenilen çift kısa süre içerisinde yeni bir aşka yelken açtı. Futbolcu Oğuzhan Özyakup ile 2 yıldan bu yana aşk yaşayan Melisa Aslı Pamuk bu birlikteliğini geçtiğimiz haftalarda noktalanmıştı.

melisa-asli-pamuk-oguzhan-ozyakupu-cabuk-unuttu-tekne-tatilinde-unlu-oyuncuyla-opusurken-yakalan-3

TEKNEDE SAMİMİ YAKALANDILAR

Melisa Aslı Pamuk ve Mustafa Mert Koç çiftinin yeni tanıştıkları öğrenilirken basına yansıyan görüntülerde teknede Bir Hayli samimi oldukları görülüyor. İkilinin yakın arkadaşları vasıtasıyla tanıştıkları önce arkadaşlık ile başlayan ilişkilerinin daha sonra aşka dönüştüğü öğrenildi.

BODRUM'DA BİRLİKTE TATİL YAPIYORLAR

Henüz çiçeği burnunda olan çift şu anda Bodrum'da beraber tatilin tadını çıkarıyor. Tekne tatilinin keyfini sürmeye devam eden çift, her fırsatta birbirlerini öpücüklere boğmayı ihmal etmiyor. Henüz yaşadıkları aşkla ilgili bir açıklama yapmasalar da gelen görüntülerde çiftin mutlu oldukları her hallerinden belli oluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@