Fox Tv'nin bomba gibi reytinglerle başlayan yaz dizisi Aşk Mantık İntikam dizisi güzel bir başlangıç yaptı.

Başrollerinde İlhan Şen, Burcu Özberk, Melisa Döngel ve Burak Yörük'ün yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisi en başarılı reytingleri alan romantik komedi yaz dizisi oldu. Eğlenceli karaterleri ile izleyenlerin yüzlerini güldüren Aşk Mantık İntikam dizisi adeta ekranları salladı!

Güney Kore'den uyarlama olan Aşk Mantık İntikam dizisinin Sen Çal Kapımı dizisinden transfer ettiği Melisa Döngel'de dizide Ceren karkaterine hayat veriyordu.

Melisa Döngel'in geçtiğimiz günlerde babası nedeniyle yaşadıkları ve ortaya çıkmıştı. O günden beri hiç bir paylaşım yapmayan Melisa Döngel merak ediliyordu.

Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncunun babasının kendisini istismar etmesi sonucu hapis yattığı ve kardeşinin velayeti için savaş verdiği haberlerinin ortaya çıkmasının ardından adeta kayıplara karışmıştı.

Melisa Döngel'in kardeşi Elif Döngel'in velayetini almak için dava açtığı hapiste olan babasının ise velayeti Melisa Döngel'e vermemek için direndiği ortaya çıkmıştı. Ünlü isimler ve pek çok kullanıcı Melisa Döngel'in yanındayız diyerek oyuncunun yanında olduklarını göstermişti.

Aşk Mantık İntikam dizisi izleycileri de Ceren karakterini canlandıran Melisa Döngel için meraklanmıştı. Melisa Döngel'in hiçbir şekilde paylaşım yapmaması hayranlarını meraklandırırken diziden ayrıldı mı yada ayrılacak mı soruları gündeme gelmişti.

Dizideki hiçbir arkadaşının da Melisa Döngel için paylaşım yapmaması dikkat çekmişti. Tüm bu olanların ardından Melisa Döngel'in diziden ayrıldığı haberleri gündeme bomba gibi düştü.

Çıkan iddialara göre Melisa Dögel diziden ayrıldı. Dizide olması gereken bu karakter için yeni oyuncularla görüşme yapıldı. Ancak bu iddialar henüz doğrulanmadı. Yani henüz böyle bir bilgi edinilmediği gibi bu iddialar sadece sosyal medyada yer aldı. Melisa Döngel ise hala bir paylaşım yapmamayı sürdürdü. İddialara göre Döngel'in bir süre uzaklaşacağı ancak geri döneceği yer alıyor.