Melisa Döngel Kardeşi Kim? Adı Ne? Kaç Yaşında? Nereli? Elif Döngel Kimdir?

Melisa Döngel babası kim? Babası tarafından cinsel istismara uğradığı ve babasının cezaevine girdiği iddia edilen Aşk Mantık İntikam dizisinin yıldızı Melisa Döngel kardeşi Elif Döngel kaç yaşında?

Gündem 04.07.2021 - 13:08 04.07.2021 - 13:22 Ece Sahan

Şu sıralar Aşk Mantık İntikam dizisinde Çağla karkaterine hayat veren Melisa Döngel babası tarafından cinsel istismara mı uğradı?

Melisa Döngel'in babasının tutuklandığı kardeşinin ise velayetini almak için uğraş verdiği gündeme geldi.

Sen Çal Kapımı dizisinde Ceren karakterine hayat veren şu sıralar ise Aşk Mantık İntikam dizisinde Çağla karakterine hayat veren güzel yıldız Melisa Döngel'in babası tarafından 2 yıl önce cinsel istismara uğradığı bu sebeple babasının hapse girdiği ortaya çıktı.

Melisa Döngel'in kardeşini de kurtarmak için hukuk mücadelesi verdiği iddi edildi. İddialara göre Melisa Döngel'in Rusya'Da yaşayan annesi Melisa Döngel'in kız kardeşini bakamıyorum diye Melisa Döngel'in yanına yolladı.

Melisa Döngel'de kız kardeşinin velayetini babasından almak için hukuk mücadelesi veriyor. Hürriyet'te yer alan haberle ilgili olarak Melisa Döngel henüz bir açıklama yapmadı. Ancak iddialara göre Melisa Döngel "Kardeşimi o adama asla bırakmam" dediği iddia edildi.

Başarılı oyuncunun cezaevindeki babası ise hala utanmadan 17 yaşındaki kızın velayetini Döngel'den almak için Melisa Döngel'in kötü bir yaşamı olduğunu öne sürerek Elif Döngel'in velayetinin kendisine yada devlet korumasına alınmasını istedi.

Melisa Döngel kardeşi Elif Döngel kimdir? Elif Döngel kaç yaşında?

Melisa Döngel'İn kardeşi Elif Döngel'dir. 17 yaşındadır. Melisa Döngel ve Elif Döngel zaman zaman beraber sosyal medya paylaşımları yapmaktaydı.

İşte Melisa Döngel'in kardeşi Elif Döngel

sddefault

Gelişmelerden Haberdar Olun

@