Melisa Döngel'den Hande Erçel'e Büyük Kazık! İşini Elinden Aldı!

Sen Çal Kapımı dizisinden ayrılan Melisa Döngel ve Hande Erçel arasındaki kriz büyüyor! Diziden ayrıldı ama kavga bitmedi.

Dizi Haberleri 28.06.2021 - 02:03 28.06.2021 - 02:03 Ece Sahan

Fox Tv'de geçen yaz yayın hayatına başlayan Sen Çal Kapımı sezon finali yapmadan önce büyük bir reyting kaybı yaşamıştı. Dizi yeni sezon öncesi ise "reytingleri toplamak için yeni sezonda Hande Erçel ve Kerem Bursin reklam aşkı da geldi" söylentileri ile seyirci ile buluşmuştu.

Sen Çal Kapımı yeni sezon geçtiğimiz haftalarda başladı. Ancak dizinin Ceren'i Melisa Döngel yeni sezonda yer almadı. Melisa Döngel'in Hande Erçel ile kavgalı olduğu bu nedenle de zaman zaman dizide yer almadığı görülmüş ve haberler yayılmıştı. Döngel ve Erçel ikisi de Ekin Mert Daymaz ile farklı zamanlarda sevgili olmuşlardı, bu nedenle ikilinin aynı dizide hemde yakın arkadaşı canlandırması magazin gündemine oturmuştu.

İkili arasında daha sonra ise Kerem Bursin nedeniyle yarış olduğu iddia edilmişti. Hande Erçel, Kerem Bursin ve Melisa Döngel arasında aşk krizi çıktığı haberleri magazin gündemini sarsmıştı. 

Sen Çal Kapımı dizisinde sık sık türlü bahanelerle yer almayan Melisa Döngel yeni sezonda diziden nihayet ayrıldı. Melisa Döngel Fox Tv'nin yeni romantik komedi dizisi Aşk Mantık İntikam dizisine transfer oldu. Dizi ilk bölümü ile ekrana geldi. Bu senenin yaz dizileri arasında oldukça iyi bir reyting elde eden Aşk Mantık İntikam, Sen Çal Kapımı dizisinin de sonu oldu. 

Fox Tv bu sezon da sadece bir romantik komedi dizisi ile devam kararı aldı. Geçen yaz Bay Yanlış ve Sen Çal Kapımı arasında seçim yaparak kararını Sen Çal Kapımı'dan yana yapan kanal, Can Yaman ve Özge Gürel'in başrol olduğu Bay Yanlış dizisini kaldırmıştı. 

"O DİZİDE EN YAKIN ARKADAŞIM BURCU VAR" DEDİ MELİSA'YI GÖRMEZDEN GELDİ!

Sen Çal Kapımı, Bay Yanlış dizisine yaptığı kaderi yaşayacak. Kanalın yüzü yeni dizilerinden güldü. Burcu Özberk, Melisa Döngel, İlhan Şen ve Burak Yörük'ün başrolünü paylaştığı yeni dizisi Aşk Mantık İntikam dizisi bu sezon en iyi reytingi elde eden yaz dizisi oldu. Düşük reytinglerde yaşam savaşı veren Sen Çal Kapımı dizisinin de sonu belirkenmişt oldu. Kanalın aldığı kararla dizi final yapacak ve Aşk Mantık İntikam kanalın devam edeceği yaz romantik komedi dizisi olacak. Melisa Döngel böylelikle Hande Erçel'e golünü atmış oldu. 

Hande Erçel geçtiğimiz günlerde de muhabirlere Fox'un yeni yaz dizisi Aşk Mantık İntikam'da rol arkadaşı Melisa Döngel'in hatırlatılması üzerine "Hayırlısı olur onun için. Burcu (Özberk) var orada, benim en yakın arkadaşım. Umarım çok güzel olur onlar için" demiş ve bu cumlesi Melisa Döngel'i görmezden geldi olarak yorumlanmıştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@