Melisa Sözen'den evlilik sorusuna samimi yanıt!

Müzisyen sevgilisi Harun tekin ile ne zaman evleneceği sorulan ünlü oyuncu Melisa Sözen, "Mutlu olmak için illa evlenmemize gerek yok" yorumunda bulundu. Ünlü oyuncu Sözen, estetik yaptırıp yaptırmadığına ilişkin soruya da samimi bir yanıt verdi.

Magazin 01.05.2021 - 10:14 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Son olarak TV 8'de yayınlanan Kırmızı Oda adlı dizisindeki performansıyla övgüler alan ünlü oyuncu Melisa Sözen, önceki gün Cihangir'de magazin muhabirlerinin kameralarına takıldı. Şimdilik açıklayamayacağı yeni bir proje üzerinde çalıştıklarını kaydeden 35 yaşındaki ünlü oyuncu, evlilik sorularına da yanıt verdi. Bir süredir aşk yaşadığı müzisyen sevgilisi Harun Tekin ile evlenip evlenmeyeceği sorulan güzel oyuncu, şu an gayet mutlu olduklarını ve her şeyin yolunda gittiğini söyledi.

"Koronavirüsün ilk iki günü çok zor geçti"

İnsanların mutlu olması için evlenmesi gibi bir zorunluluğun bulunmadığını kaydeden Sözen, "Biz evli değilken de mutluyuz" dedi. Mutluluğun evliliğe bağlanamayacağını aktaran Sözen, mutluluğun tek tanımının "iki kişinin birbirlerinin yanında huzurlu hissetmeleri" olduğunu dile getirdi. Sevgilisi Harun Tekin ile birlikte koronavirüse yakalanıp atlattıklarını aktaran ünlü oyuncu, 15 gün kendilerini evde izole ettiklerini söyledi. İlk iki günün kendisi için çok zor geçtiğini belirten Sözen, daha sonra toparlandığını ve hastalığın kalanını hafif şekilde atlattığını ifade etti.

"Harun Tekin'e hayranım"

Önceki hafta sevgilisi Harun Tekin ile ilgili duygu dolu açıklamalarda bulunan Melisa Sözen, birçok zorlu durumu sevgilisinin desteği sayesinde atlattığını dile getirmişti. Aşka yelken açtığı Harun Tekin'in mütevazılığı ve empati duygusunun kendisinde hayranlık uayndırdığını aktaran ünlü oyuncu, kazandığı başarılara rağmen kendini tamamlanmış olarak görmeyen sevgilisinin her gün kendisini geliştirmeye çalıştığını belirtmişti. 

"Estetik yok sadece botoks var"

Yanaklarına estetik yaptırdığını düşünen insanların olduğunu belirten Sözen, estetikli olmadığını ifade etti. Denediği dolgunun tutmadığını aktaran güzel oyuncu, moraran vücudunun estetiği kabul etmediğini kaydetti. Şu an botoks yaptırdığını ancak hiç estetiğinin olmadığını aktaran Sözen, kısa saçı da uzun saç kadar sevdiğini sözlerine ekledi.

Son Haberler Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@