Memurlar kredi konusunda oldukça avantajlı tekliflerle karşılaşıyor. Özellikle de kamu bankası Halkbank'ın bu ay sunduğu yüksek vade yükse kredi ve düşük faizli fırsatı dikkat çekti. Halkbank'ın memur için kredi faiz oranı yüzde kaç?

Son zamanlarda bankalar, farklı kredi seçenekleriyle dikkat çekiyor. Halkbank da memurlara yönelik bir kredi kampanyasıyla karşımıza çıkıyor. Kredi kampanyasında merak ettiğiniz sorulara yanıt vereceğiz. Halkbank kredi için hangi şartları koşuyor?

Emeklilik yaşı geriye çekildi! SGK üzerinden duyurusu yapıldı! Emeklilik yaşı geriye çekildi! SGK üzerinden duyurusu yapıldı!

Memura Düşük Faizli Kredi Halkbank'tan!

Halkbank, kamudaki çalışanlarına özel bir kredi teklifi sunmaya başladı. Bu kampanyada, 50 bin TL'lik kredi için 36 aya kadar vade imkanı verilirken, 100 bin TL'ye kadar olan kredilerde vade süresi 24 ay, 100 bin TL üzerindeki krediler içinse 12 ay olarak belirlendi. Kredi taksitlerini ödeme konusunda da oldukça esnek seçenekler sunuluyor: Standart aylık taksit, miktarı zamanla artan ya da azalan taksitler, 3 aylık periyotlarla taksit veya özelleştirilebilir ödeme planları arasında seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, Halkbank müşterilere ilk üç ay için ödeme erteleme imkanı da sunarak ekonomik bir soluk aldırıyor. 50 bin TL kredi alındığında, 36 aylık vadeyle uygulanan faiz oranı %3.75 olarak belirlendi. Bu durumda aylık taksit tutarı yaklaşık 2.973 TL ve yıllık toplam faiz oranı %77.94 olarak karşımıza çıkıyor. Kamudaki çalışanlar, bu özel kampanyadan yararlanmak için Halkbank şubelerini ziyaret edebilir ya da bankanın dijital platformları üzerinden başvuru yapabilirler.