Menajerimi Ara 16 Mayıs neden yok? Menajerimi Ara final mi yaptı bitti mi

Menajerimi Ara neden yok? Menajerimi Ara 16 mayıs yayınlanmıyor? Menajerimi Ara bitti mi final mi yaptı? Menajerimi Ara 16 mayıs 2021 neden yayınanmıyor? Menajerimi Ara final mi oldu?

Gündem 10.05.2021 - 11:54 10.05.2021 - 11:56 Berkay Keskin

Menajerimi Ara neden yok? Menajerimi Ara 16 mayıs yayınlanmıyor? Menajerimi Ara bitti mi final mi yaptı? Menajerimi Ara 16 mayıs 2021 neden yayınanmıyor? Menajerimi Ara final mi oldu?

Menajerimi Ara 16 mayıs neden yok

Star TV’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara heyecan dolu bölümleriyle seyirciden tam not alıyor. Merakla beklenen Menajerimi Ara yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Menajerimi Ara yeni bölümünde neler yaşanacak? Menajerimi Ara 16 Mayıs’ta neden yayınlanmıyor? İşte detaylar…

Menajerimi Ara neden yayınlanmıyor?

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Menajerimi Ara komedi ve romantizmi bir arada sunmaya devam ediyor. Pazar akşamları seyirci karşısına çıkan dizide ünlülerin ve menajerlerin dünyası renkli bir şekilde aktarılıyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla göz dolduran dizi, Canan Ergüder’in kadrodan ayrılmasıyla sıkıntı yaşadı. Kansere yakalandığını açıklayan sevilen oyuncu, sağlık sorunları nedeniyle çalışmaya ara verdi. Her hafta birbirinden ünlü isimlerin konuk oyuncu olarak katıldığı dizi de aşk, aile bağları ve ihanet temaları işleniyor. Heyecanın hiç azalmadığı Menajerimi Ara yeni bölümü 16 Mayıs Pazar akşamı ekrana gelmeyecek. 13 Mayıs tarihine denk gelen Ramazan Bayramı dizi çekimlerine ara verilmesine neden oldu.

Menajerimi Ara yeni bölüm ne zaman?

Bayram döneminde çekimler yapılmayacağı için Menajerimi Ara yeni bölümü de önümüzdeki haftadan itibaren ekrana gelecek. Öte yandan dizinin reyting oranlarındaki düşüş nedeniyle kanal yönetiminin ara verme talebinde bulunduğu düşünülüyor. Yüksek prodüksiyon maliyetlerine nazaran reyting oranları ile beklentilerin karşılanmadığı görülüyor. Yayın günü değiştirilmesine rağmen istenilen seviyeye ulaşmayan Menajerimi Ara dizisi sezon sonunda final yapacak. Hatırlanacağı üzere son bölüme Barış ve Dicle arasındaki kıskançlık krizi damgasını vurmuştu. Barış’ın eski sevgilisi ile çalışmaya başlaması yüzünden Dicle gergin anlar yaşamıştı. Dicle, Feris’in yokluğunu hissettirmemeye çalışırken büyük sıkıntılar yaşıyordu. Bu esnada ajansta da dengeler alt üst olmuştu. İrem ve Dicle arasındaki yüzleşme gergin geçmişti. İrem, Barış’ı unutmadığını ve onunla yeniden birlikte olmak istediğini itiraf etmişti. Ceyda ve Kıraç arasındaki yakınlaşma ise tehlikeli bir hal almıştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@