Star TV’de pazar günleri yayınlanan Menajerimi Ara dizisinin takipçileri, bir yandan kafalardaki bu tür soruların yanıtını bulmaya çalışırken, diğer yandan da 28. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor.

Star TV’de pazar günleri yayınlanan Menajerimi Ara dizisinin takipçileri, bir yandan kafalardaki bu tür soruların yanıtını bulmaya çalışırken, diğer yandan da 28. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor. Birçok izleyici, dizinin 7 Mart 2021 pazar akşamı yayınlanacak sahnelerini sabırsızlıkla bekliyor.

Star TV ekranlarında pazar akşamları izleyiciyle buluşan Menajerimi Ara dizisinin ana konusu, gerçek hayattan esinlenerek oluşturuluyor. Televizyon dünyasında geçen diyalogların, gerçek hayattan karakterlerle harmanlanmasıyla oluşturulan dizi, bu yönüyle de izleyici tarafından beğeniliyor. Yola beraber çıkan 4 menajer arkadaş, süreç içerisinde şirketi Serkan’a (Serhat Teoman) devreder. Artık patronları Serkan’dır. Dizide Kıraç’ı Barış Falay, Feris’i Canan Ergüder, Çınar’ı Fatih Artman ve Peride’yi Ayşenil Şamlıoğlu canlandırıyor.

Menajerimi Ara 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7 Mart 2021 Pazar akşamı Star TV’de yayına girecek olan Menajerimi Ara dizisinin fragmanı şu ana kadar yayınlanmadı. Ancak 28. bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde olacak, yeni bölüme dair öğrenmek istediğiniz yanıtlar, anında sitemizde yayınlanacak.

Bunun haricinde dizi takipçileri, Star TV’nin resmi web sitesi veya resmi Instagram adresi üzerinden yeni bölümün ipuçlarına ulaşabilir.

Ayrıca dizinin eski bölümleri ve künyesine dair içeriklere de ulaşmak istiyorsanız yayıncı kuruluşun resmi web sitesini takip edebilirsiniz. Bu adresi takibi sürdürdüğünüzde hem dizinin arşiv bilgisini temin edebilir hem de gelecek bölümler hakkındaki ipuçlarına ulaşabilirsiniz. Böylelikle yeni fragman yayınlanır yayınlanmaz, yeni bölümün heyecanını anında yaşayabilirsiniz.

Şu ana kadar fragmanı yayınlanmayan yeni bölümün nasıl olacağını yapımın hayranları merakla beklemeye koyuldu.

Menajerimi Ara dizisi en son çıkan fragmanı (28. bölüm fragmanı) yayınlandığı an burada, web sitemizde olacak. Diziye dair güncel ve son dakika haberlerini de sitemizden takip edersiniz.

Menajerimi Ara Dizisinin Son Bölümünde Neler Olmuştu?

Dizinin son bölümlerinde Kalben ve İrem Derici diziye renk kattılar. Her iki sanatçı da izleyicilerden oyunculuk olarak geçer not aldı. Özellikle İrem Derici’nin sahneleri, dizi takipçilerini oldukça gülümsetmiş durumda. Daha önce 5. Bölümde de oynayan İrem Derici, 26. Bölümde de sahne aldı. İlerleyen bölümlerde İrem Derici’nin ara ara diziye katılması yönünde, sosyal medya sitelerinde izleyicilerin yoğun talepleri var. Yapımcıların bu talepleri dikkate alması durumunda İrem Derici’nin sonra ki bölümlerde de roller üstlenmesi muhtemeldir.

Son bölümde Barış, annesi ile Dicle’yi tanıştırdı. Ancak Barış’ın annesinin Dicle’ye karşı bakış açısı çok olumlu olmadı. Türk aile geleneğinde sık sık karşılaşılan gelin-kaynana çekişmesinin, başlangıç aşamasında da olsa, bazı ipuçlarını burada da görecek miyiz? Bunu bize sonra ki bölümler gösterecek. Ayrıca Kıraç da kızının bu ilişkide üzülmemesi için Dicle’ye nasihatler vermeyi sürdürür.

Yine son bölümde, Kıraç ile Çınar arasındaki sert tartışma sonrası köstebeği arama faaliyetleri başladı.

Menajerimi Ara, her Pazar yeni ve ünlü konukların da katılımıyla Star TV’ de yayınlanıyor.

Ay Yapım imzalı Menajerimi Ara dizisinin yeni bölümü, 7 Mart 2020 Pazar günü Star TV’de saat 20.00’den itibaren ekranlarınızda olacak. Diziyi kaçıranlar, dizinin kanaldaki yayınından sonra kanalın web sitesinden veya Youtube platformundan izleyebilirler.