Menajerimi Ara bitti mi final mi yaptı? Menajerimi Ara bu akşam neden yok? 16 Mayıs 2021 Star TV Yayın akışı

Menajerimi Ara bitti mi final mi yaptı? Menajerimi Ara bu akşam var mı yok mu? Menajerimi Ara neden yok? 16 mayıs 2021 Star TV yayın akışı değişti! Menajerimi Ara bu akşam neden yayınlanmıyor.

Gündem 16.05.2021 - 15:05 16.05.2021 - 15:12 Berkay Keskin

Menajerimi Ara bitti mi final mi yaptı? Menajerimi Ara bu akşam var mı yok mu? Menajerimi Ara neden yok? 16 mayıs 2021 Star TV yayın akışı değişti! Menajerimi Ara bu akşam neden yayınlanmıyor.

Menajerimi Ara bitti mi final mi yaptı?

Star TV ekranların sevilen dizisi Menajerimi Ara bitti mi final mi yaptı? Her hafta reyting rekorları kıran Menajerimi Ara final mi yaptı? Menajerimi Ara bu akşam neden yayınlanmıyor. Star TV Menajerimi Ara kararı geldi!

Menajerimi Ara 16 mayıs pazar var mı yok mu?

Star TV sevilen dizisi Menajerimi Ara bu akşam yayınlanmıyor. Menajerimi Ara 16 mayıs pazar akşamı yeni bölümü yayınlanmayacak. Her hafta reyting rekorları kıran Menajerimi Ara yeni bölümü ekranlarda olmayacak. Menajerimi ara bu akşam yayınlanmıyor ve hayranları üzgün!

16 Mayıs 2021 Star TV yayın akışı!

Star TV 16 mayıs 2021 Star TV yayın akışında Menajerimi Ara yeni bölümü yayınlanmıyor. Menajerimi ara dizisi yerine Düğün Dernek filmi ekranlara gelecek. Ahmet Kural ve Murat Cemcir komedi dizisi Düğün Dernek Menajerimi Ara dizisi yerine ekranlara geliyor.

Menajerimi Ara final mi yapıyor?

Star TV Menajerimi Ara dizisiyle Ay yapım arasında sürpriz bir anlaşma bulunuyor. Menajerimi Ara reytinglere göre final kararı alsa da yazın dizi devam edecek. Menajerimi Ara sezon finali yapmadan ekranlarda yayın akışını sürdürecek. Ancak Teşkilat reytingleri kanalı reklam almakta zorlanıyor. Menajerimi Ara 16 mayıs ve 23 mayıs tarihleri arasında yayınlanmayabilir. 16 mayıs kesinleşti ancak 23 mayıs Menajerimi Ara yayınlanmayabilir.

Menajerimi Ara sezon finali olacak mı?

Menajerimi Ara dizisi yazında devam edecek. Sevilen dizi yoluna tam gaz devam edecek. Ancak menajerimi Ara dizisi 2. sezon olmayabilir. Menajerimi Ara Eylül ayına kadar reytingleri yükseltmezse yayın hayatına son verecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@