Menajerimi Ara dizisindeki bu sahne akılları karıştırdı ! Menajerimi Ara 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı ?

Düşen reytingleri sonucunda Salı akşamından Pazar akşamına geçen yayın günü ile dün akşam Menajerimi Ara dizisinin 16. bölümü yayınlandı.

Dizi Haberleri 14.12.2020 - 12:23 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Düşen reytingleri sonucunda Salı akşamından Pazar akşamına geçen yayın günü ile dün akşam Menajerimi Ara dizisinin 16. bölümü yayınlandı. Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Burak Tozkoparan ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun başrollerini paylaştığı dizinin son bölümü oldukça heyecanlıydı. Menajerimi ara dizisinin 16. bölümündeki sahne akılları karıştırdı. Menajerimi Ara 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı ? Menajerimi Ara son bölümde neler oldu ? Menajerimi Ara yeni bölümde neler olacak ?Menajerimi Ara 16. bölümde neler oldu ?

Kıraç, geçmişte yaşanan bir olaydan dolayı Serkan ile karşı karşıya gelir. Serkan ile karşı kaşıya gelen Kıraç bir anda ünlü bir çiftin ilişkisinde yaşanan bir krizinin ortasında kalır. Leyla ajansa sürpriz yapmaya gelir. Ancak Leyla’nın ajansa sürpriz ziyareti pek hoş olmaz aksine Dicle’yi çok zor durumda bırakır. Dicle annesinin tavsiyesini dinler. Dicle'nin annesi Emir ile buluşmasını söyler. Dicle, annesinin verdiği tavsiye üzerine Emir’le buluşur. Fakat Dicle, Emir'e karşı bir şey hissetmediğini anlar ve hislerinden emin olur. Dicle Emir'e baktıkça Barış'ı hatırlar. Emir'in her hareketi, her sözü Dicle'ye Barış'ı anımsatır. Feris cephesinde ise işler iyice karışmıştır. Feris'in iş hayatı ve özel hayatı iyice karışmıştır. İş hayatı ve özel hayatında yaşadığı karmaşayı kontrol edemez. Kıraç'ın içine düştüğü ünlü evli çiftin krizini Serkan, fırsat bilir. Serkan, Kıraç’ın içine düştüğü krizden faydalanmak için harekete geçer. Dicle, Emir ile buluşmasının ardından duygularından emin olur ve Barış’a karşı yeni duygular beslemeye başlar. Seyirciyi meraklandıran bu sahne ise dizide merak uyandıran bir sahne oldu. Dicle ve Barış arasında neler olacak ?

Menajerimi Ara 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı ?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@