Menajerimi Ara dizisinden kötü haber geldi. Star TV'nin pazar akşamları yayınlanan dizisi Menajerimi Ara bu hafta yayınlanmayacak.

iPhone 15 Üretmesi Kadar Maliyeti de Yüksek! Bu Model Apple'ı Çok Zorladı! iPhone 15 Üretmesi Kadar Maliyeti de Yüksek! Bu Model Apple'ı Çok Zorladı!
Menajerimi Ara dizisinden kötü haber geldi. Star TV'nin pazar akşamları yayınlanan dizisi Menajerimi Ara bu hafta yayınlanmayacak. Star TV son dakika olarak Menajerimi Ara dizisini yayın akışından çıkarttı. Menajerimi Ara dizisinden kötü haber bunla da bitmek bilmiyor. Yıldız isimler Menajerimi Ara dizisinde Koronavirüs'e yakalandı.

Menajerimi Ara'dan kötü haber!Menajerimi Ara 15 Kasım itibariyle yayınlanmayacak. Menajerimi Ara için belkide 3 hafta ekran macerası sona erdi. Dizinin başrol oyuncuları Koronavirüs'e yakalandı!

Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu ve Bedir Bedir virüse yakalandı!

Manjerimi Ara dizisinin 3 yıldız ismi Koronavirüs'e yakalandı. Dizinin başrolleri Ahsen Eroğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu ile oyuncu Bedir Bedir Koronavirüs'e yakalandı. Ahsen Eroğlu ve Bedir Bedir'in durumu iyi olurken Ayşenil Şamlıoğlu'nun virüsü biraz sert geçirdiği öğrenildi.

Ahsen Eroğlu Koronavirüs'e yakalandı!Dizinin başrol oyuncusu Ahsen Eroğlu yaptığı açıklamada "Arayan, soran, düşünen herkese çok teşekkür ederim. Sağlık durumum iyiye gidiyor. Birazcık dinleniyim. Sonra yine sizlerleyim. Sevgilerimle" diyerek durumunun iyi olduğunu aktardı.