Menajerimi Ara dizisinden üzücü haber geldi! Yayından kaldırıldı final için sürpriz değişiklik!

Menajerimi Ara dizisinden üzücü haber geldi. Star TV sevilen dizisi Menajerimi Ara üzücü haber geldi. Menajerimi Ara reytinglere mi yenildi? Menajerimi Ara dizisi neden yok?

Dizi Haberleri 13.05.2021 - 22:47 14.05.2021 - 21:03 Berkay Keskin

Menajerimi Ara dizisinden üzücü haber geldi. Star TV sevilen dizisi Menajerimi Ara üzücü haber geldi. Menajerimi Ara reytinglere mi yenildi? Menajerimi Ara dizisi neden yok?

Menajerimi Ara dizisinden üzen haber!

Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisinden üzen haber geldi. Daha önce devam edileceği açıklanan Menajerimi Ara dizisi reytinglerde sürekli yeniliyor. Menajerimi Ara dizisinden hayranlarına üzen haber geldi. Menajerimi Ara bitiyor mu final mı yapıyor belli oldu!

Menajerimi Ara bu hafta yayınlanmayacak

Star TV sevilen dizisi Menajerimi Ara bu hafta yayınlanmayacak. Ekranların en sevilen dizilerinden olsa da Menajerimi Ara bekleneni bir türlü veremedi. Menajerimi Ara ani final kararıyla hayranlarını üzecek.

Menajerimi Ara 16 mayıs pazar yok!

Star TV sevilen dizisi Menajerimi Ara 16 mayıs pazar akşamı yayınlanmayacak. Menajerimi Ara dizisi hakkında daha fazla bir ara geleceği öğrenildi. Yazın devam etme kararı alan Menajerimi Ara sezon finali yapmadan yoluna devam etmek istiyordu ancak yazın da riske girdi.

Star TV Menajerimi Ara bitirmek istiyor!

Bu pazar ve haftaya ara vermek ve bir kaç dizinin sezon finali yapmasıyla yazın ekranlara gelmeye çalışacak Menajerimi Ara tamamen bitebilir. Star TV ve Ay yapım arasında Menajerimi Ara Puhutv taşıma projesi düşünülüyor. Özellikle Puhutv'de uzun bir zaman sonra gelmeyen diziler yeniden başlıyor. Puhutv büyük bombası Menajerimi Ara dizisi olabilir. Ay yapım yurt dışı satışları için Menajerimi Ara devam ettirmek istiyor ancak son karar Star TV'nin!

Menajerimi ara dizisine sürpriz konuklar geliyor!

Ay yapım Ada Masalı isimli yeni dizisi başlıyor. Ay yapım projesinde ilk defa bir dizinin anlaşmaları görülecek. Alp Navruz, Ayça Ayşin Turan ve Beyti Engin başrollerinde yer alacağı Ada Masalı oyuncuları Menajerimi Ara dizisine konuk olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@