Yapımını Ay Yapım'ın üstlendiği Menajerimi Ara 8 Eylül Salı akşamı 3. bölümüyle ekranlara geldi.

Yapımını Ay Yapım'ın üstlendiği Menajerimi Ara 8 Eylül Salı akşamı 3. bölümüyle ekranlara geldi. Menajerimi Ara'nın yeni bölümünde Emrah karakteri dikkat çekti. Menajerimi Ara adlı dizide Emrah karakterini canlandıran Semi Sırtıkkızıl, dizi takipçileri tarafından oldukça beğenildi. Peki Menajerimi Ara Emrah kimdir? Gerçek adı ne? Kaç yaşında

Menajerimi Ara Emrah'a kim hayat veriyor? Gerçek adı neStar TV’nin sevilen dizi Menajerimi Ara’da Emrah karakteri ile adından söz ettiren oyuncu Semi Sırtıkkızıl’dır. Genç oyuncu 1996 İstanbul doğumludur. Haliç Üniversitesi’nde Oyunculuk eğitimi alan Sırtıkkızıl, ilk defa televizyon dünyasına 2015 yılında katılmıştır.  Analar ve Anneler adlı dizide boy gösteren yakışıklı oyuncu sonrasında da televizyonda yer almasına rağmen ilk defa Menajerimi Ara dizisi ile ana kadro oyuncusu olmuştur. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlara baktığımızda Semi Sırtıkkızıl’ın sevgilisi yok diyebiliriz. Ancak varsa da bilemiyoruz. Oyuncuya ait olan Instagram hesabı @semisirtikkizil’dır.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!


Semi Sırtıkkızıl’ın yer aldığı diziler
  • 2020 – Menajerimi Ara (Emrah)

  • 2018 – Kadın (Levent)

  • 2016-2017 – Umuda Kelepçe Vurulmaz (Sarp)

  • 2015 – Analar ve Anneler (Haluk)Menajerimi Ara Emrah kimdir? Nasıl biriDizide Çınar karakterinin asistanı olarak görev yapan Emrah, neşeli ve çevresini eğlendiren bir karaktere sahiptir. Oldukça zeki olan Emrah, Çınar karakterinin tüm işlerinde ona yardımcı olur. Ajansta yer alan tüm dedikodulardan haberdardır.