Ay Yapım imzalı Menajerimi Ara dizisine bu akşam, Kalben konuk olacak. Ünlü şarkıcı Kalben'in konuk olacağı Menajerimi Ara dizisinde neler olacağı merak ediliyor.

Survivor 2023'te Beklenmedik Veda! Yarışmaya Katıldığı Gibi Ayrıldı! Survivor 2023'te Beklenmedik Veda! Yarışmaya Katıldığı Gibi Ayrıldı!
Ay Yapım imzalı Menajerimi Ara dizisine bu akşam, Kalben konuk olacak. Ünlü şarkıcı Kalben'in konuk olacağı Menajerimi Ara dizisinde neler olacağı merak ediliyor. Menajerimi Ara 26. bölüme iki ünlü şarkıcı konuk oyuncu olarak dahil olacak. İrem Derici ve Kalben'in konuk olacağı Menajerimi Ara'da bolca şarkı konuşulacağa benziyor. İki şarkıcının konuk olacağı Menajerimi Ara'da komik anlar izleyenleri bekliyor olacak. Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş'ın oturduğu Menajerimi Ara dizisine her hafta popüler ve sevilen ünlü isimler konuk oluyor. Her hafta farklı farklı isimlerin konuk oyuncu olduğu Menajerimi Ara dizisi, popüler isimleri getirmeye devam ediyor.Her hafta şarkıcı, oyuncu, model, manken ya da sosyal medya fenomeni olmasına bakmadan birçok ünlü isme yer veren Menajerimi Ara izleyenlerin sevdiği isimleri getirmeye devam ediyor. Her getirdiği konuk ile büyük bir izleyici kitlesine hitap eden Menajerimi Ara, her bölümde farklı ünlüler getirerek dizinin dinamiğini korumaya da devam ediyor. Menajerimi Ara, her hafta gelen konukların takipçilerini de kendi izleyici kitlesine katmayı amaçlıyor. Bu yöntem ile Menajerimi Ara izleme oranlarını yüksek tutarak, final tehlikesinden kurtuluyor.

Başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimlerin yer aldığı Menajerimi Ara dizisi konusu gereği oldukça dinamik bir dizidir. EGO yetenek ajansı adı altında çalışan 4 menajer ve menajerlerin asistanları ile ünlü isimlerin menajerliğini yapıyor. EGO yetenek ajansı her hafta gelen ünlü isimlerin sektörde yaşadıkları sorunları, işlerinde başlarına gelen aksaklıkları ve problemleri çözmeyi amaçlıyor. Birbirinden yetenekli ve çalışkan olan dört menajer; Kıraç Özdal, Feris Dikmen, Çınar Bilgin ve Peride Şener gelen ünlü isimlerin menajerliklerini yapıyor. Bu heyecanlı ve eğlenceli serüvene menajerlerin asistanları ve diğer isimlerde eşlik ediyor.

Kalben Kimdir? Kalben Sağdıç Kimdir?

Ünlü şarkıcı Kalben'in kim olduğu, hayatı ve gerçek ismi çok merak ediliyor. Şarkıcı Kalben'in soyadı Sağdıç'tır. Kalben, 17 Ocak 1986 tarihinde İskenderun'da dünyaya gelmiştir. 35 yaşında olan Kalben, İskenderunludur. Kalben annesinin aldığı klavye ile müziğe başlamıştır. Daha 8 yaşındayken müzik ile ilgilenmeye ve müzik yapmaya başlayan Kalben'in ilk müzik aleti gitar olmuştur. Kalben'e ilk gitarı Santana marka bir gitar olmuştur.2007 yılında üniversiteye giden Kalben, Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde burslu olarak okumuş ve mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra kendi bölümü ile ilgili çalışan Kalben, 2008 yılında yine kendi mezun olduğu okulda yüksek lisansa başlamıştır. Kalben, Bilkent Üniversitesi'nde Grafik Tasarım Bölümünde, Medya ve Kültürel Çalışmalar üzerine yüksek lisans yapmıştır.

2011 yılında yüksek lisansını tamamlayan Kalben, iş bulmak için Ankara'dan İstanbul'a taşınmıştır. Kalben,  Universal Pictures bünyesinde marka müdürü olarak çalışmaya başlamıştır. Kalben sonrasında çevirmenlik, reklamcılık, editörlük, senaryo yazarlığı, reklam yazarlığı ve proje yöneticiliği gibi pek çok iş yapmıştır. Müziği meslek olarak yapmayan ara sıra Ankara ve İstanbul'da konser veren Kalben, 18 Ekim 2014'te Sofar Sounds kapsamında Galata'da Sadece şarkısını söylemiştir. Kalben Sadece, Sofar'ın en çok izlenen videoların olmaya başarmıştır. Kısa sürede Sofar'ın en çok dinlenen şarkıları arasına giren Kalben'in Sadece şarkıcı, Kalben'i milyonlarca kişiye tanıtan şarkı oldu.Lulu adında çocuk romanları çıkarmıştır. Ayrıca Aşk Kaç Beden Giyer dizisinde oynamıştır. Aşk Kaç Beden Giyer dizisinde Kalben, temizlikçi rolünü oynamıştır. Kalben ilk albümünü 2016 yılında çıkarmıştır. Kalben bekardır. Ancak Kalben 2016 yılında Berkant Ali İncesaraç ile evlenmiştir. Berkant Ali İncesaraç ile evlenen Kalben, 2018 yılında eşiyle boşanmıştır. Kalben'in eski eşi Berkant Ali İncesaraç'ta şarkıcıdır. Kalben'in boyu 1.70m ve kilosu 60'dır.

Kalben'in Gerçek Adı Nedir? Ünlü şarkıcı Kalben'in gerçek adı çok merak ediliyor. Kalben'in gerçek adı Kalben'dir. Pek çok kişi tarafındna ünlü şarkıcının adı sahne adı sanılsa da, Kalben'in gerçek adı Kalben'dir. İkinci bir adı yoktur.

Kalben Albümleri

Kalben (2016)
Sonsuza Kadar (2017)
Kalp Hanım (2020)
EP'leri
Aşk Çeşmesi (2019)

Kalben Şarkıları

"Geri Dönme" (Cem Adrian ile birlikte) (2018)
"Yaşamak Var Ya" (2018)
"Kuşlar" (2018)
"Günaydın" (2019)
Perişahı'nın Kızı (2020)

Kalben Sadece / Sofar: https://www.youtube.com/watch?v=av12BTEj5iU

Kalben Ne Demek? Kalben isminin anlamı, ünlü şarkıcı Kalben'in Menajerimi Ara dizisine çıkmasıyla merak edildi. Kalben isminin anlamı gönülden olarak demektir. Kalbenin anlamı gönülden, içten, isteyerek, içinden gelerek ve yürekten anlamlarına gelir.