Menajerimi Ara Mayda kimdir? Kaç yaşında? Gerçek adı ne çok merak edildi. Star TV'de salı akşamları yayınlanan Menajerimi Ara bu akşam yani 13 Ekim tarihinde 8.

Menajerimi Ara Mayda kimdir? Kaç yaşında? Gerçek adı ne çok merak edildi. Star TV'de salı akşamları yayınlanan Menajerimi Ara bu akşam yani 13 Ekim tarihinde 8. bölümüyle ekranlara geliyor. her bölümüne birbirinden ünlü isimlerin konuk olduğu dizide ana karakterler de bir hayli dikkat çekiyor. Bunlardan biri de Mayda oldu. Peki Menajerimi Ara Mayda kim? Hangi oyuncu canlandırıyor?“Call My Agent” adlı yabancı diziden uyarlanan Menajerimi Ara'nın başrollerini Fatih Artman, Barış Falay, Ahsen Eroğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı dizi ünlülerin büyülü bir o kadar da zor dünyasını anlatıyor. Gelelim dizideki Mayda karakterine...Menajerimi Ara Mayda kimdir? Gerçek adı ne

Gözden kaçırmayın

Ah Nerede Bombası Patladı! Nil Keser Kimdir? Ah Nerede'nin Zehra'sı Nil Keser Oldu! "Torpil" Denildi! Ah Nerede Bombası Patladı! Nil Keser Kimdir? Ah Nerede'nin Zehra'sı Nil Keser Oldu! "Torpil" Denildi!


Menajerimi Ara dizisindeki Mayda karakteri Aslı Mavitan hayat veriyor. Aslı Mavitan, Yeditepe Üniversitesi Radyo Televizyon bölümü mezun olan Aslı Mavitan'ın annesi 1973 Türkiye güzeli Yıldız Arhan, babası ise ünlü şarkıcı (Hayık Aram Tataryan) Hayko‘dur.Güzel spiker, 8 yaşından beri annesinin ikinci kocası işadamı Ahmet Mavitan ile birlikte yaşıyor. 1998 yılında 18 yaşına geldiğinde mahkeme kararı ile soyadını üvey babasının soyadıni aldı. Aslı Mavitan, 18 yaşına girince de Hristiyanlığı bırakıp İslamiyet'i seçmiş. Asıl babasının ilk eşinden Alex adlı kardeşi şarkıcılık yapmaktadır. Annesinin ikinci eşi Ahmet Mavitan’dan da bir erkek kardeşi vardır. Yıldız Arhan 2015 yılında Ahmet Mavitan’dan boşandı.Aslı Mavitan, TV8’de spikerlik yaptığı dönemde, Yılın En İyi Hafta Sonu Ana Haber Spikeri Seçildi. Bir çok tv kanalında spikerlik ve sunuculuk yaptı. Spor yapmayı, ata binmeyi ve kitap okumayı çok seviyor.2012 yılının en iyi hafta sonu ana haber akşam spikeri Aslı Mavitan seçildi. Beyaz tv ekranlarında 2014 yılından itibaren yayınlanan İşin Aslı isimli programı sundu. 2018 yılında Show TV’de yayınlanan Gülperi dizisinin kadrosunda yer alan, Aslı Mavitan, dizide Ayşegül karakterine hayat verdi. Aslı Mavitan, 2015 tarihinde gittigidiyor.com’un Otomotiv Kategori Müdürü Kaan Balkaş ile evlendi.çift 2018 temmuz tarihinde boşandı.Menajerimi Ara'nın Mayda'sı Aslı Mavitan hangi yapımlarda rol aldı?
  • Menajerimi Ara (Mayda) – 2020

  • Bir Aile Hikayesi – 2019

  • Gülperi (Ayşegül) – 2018 / 2019

  • Arka Sokaklar (Savcı Arzu) – 2018

  • Ufak Tefek Cinayetler – 2018

  • Hayat Sırları – 2017 / 2018

  • 7Yüz – 2017

  • Nereden Nereye (Berna)