Star TV ekranlarında başlayan Menajerimi Ara, 1. bölüm ekranlara geldi.

Star TV ekranlarında başlayan Menajerimi Ara, 1. bölüm ekranlara geldi. En çok merak edilen sorulardan biri Menajerimi Ara nerede çekildi oldu. Sevilen dizinin ilk bölümündeki çekimler çok sevildi. Özellikle çalıştıkları Ego Menajerlik Ajansı ve dizi seti çok merak edildi. İşte Menajerimi Ara dizisinin çekildiği yer...

Menajerimi Ara nerede çekildi?

Başrollerini Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Deniz Can Aktaş, Semi Sırtıkkızıl, Nazlı Senem Ünal, Bedir Bedir, Pınar Ünsal ve Yaprak Medine'nin paylaştığı Menajerimi Ara dizisi İstanbul'da çekildi ve çekilmeye devam ediyor. İstanbul Maslak'ta çekimleri tüm hızıyla devam eden Menajerimi Ara, ilerleyen bölümlerde şehrin farklı semtlerinde de çekilecek. Bu semtlerden biri de lüks yapılarıyla dikkat çeken Ataşehir olacak.

Öte yandan ünlülerin hayatını, setleri anlatan Menajerimi Ara dizisinin bazı sahneleri de dizi ve filmlerde plato olarak kullanılan Beykoz Kundura Fabrikası oldu. 

Menajerimi Ara 'Ego Menajerlik Ajansı' nerede?

Yukarıda da söylediğimiz gibi Menajerimi Ara, gezici bir seti olmasına rağmen esas olarak Maslak'ta çekiliyor. Çünkü esas konunun göbeğinde olan 'Ego Menajerlik Ajansı', Maslak'taki iş kulelerinin birinde yer alıyor.

Menajerimi Ara dizisi, oyuncu ve menajerlerin sinema sektörünün parlak ışıkları altındaki ego savaşlarını, umutlarını, hayal kırıklıklarını ekrana taşıyacak.

Dizide; İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle’nin spot ışıklarının altında, ego savaşlarının, hırsların, şöhretin, paranın, umutların, büyük hayal kırıklıklarının bir arada yer aldığı, oyuncuların ve menajerlerin dünyasında var olma hikayesini izleyeceğiz. Dizinin senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak kaleme alıyor.

Menajerimi Ara, ünlü Fransız dizisi Call My Agent’tan ülkemize uyarlanıyor.

Emekliye Müjdeli Haber: Cumhurbaşkanı Onayladı ve Emekli Maaşlarını Alanlar İçin 100.000 TL Ödenecek! Emekliye Müjdeli Haber: Cumhurbaşkanı Onayladı ve Emekli Maaşlarını Alanlar İçin 100.000 TL Ödenecek!