Normalleşme sürecinin ardından yeni sezon için erkenden hazırlıklara başlayan yapım şirketleri ve kanallar birbirinden iddialı diziler için kolları sıvadı. Bunlardan biri de Ay Yapım imzasıyla Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Menajerimi Ara oldu.

Normalleşme sürecinin ardından yeni sezon için erkenden hazırlıklara başlayan yapım şirketleri ve kanallar birbirinden iddialı diziler için kolları sıvadı. Bunlardan biri de Ay Yapım imzasıyla Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Menajerimi Ara oldu. 25 Ağustos Salı yani bu akşam ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan Menajerimi Ara oyuncuları kimler? Konusu ne? Menajerimi Ara kadro nasıl çok merak edildi. Biz de yeni dizi Menajerimi Ara ile ilgili tüm detayları haberimizde derledik.Her bölümüne onuk olacak ünlü isimlerle izleyenleri bambaşka bir dünyaya götürecek olan Menajerimi Ara dizisinde, konuk olan ünlüler kendi kimlikleriyle dizide yer alacak. Peki Menajerimi Ara kadroda kimler var? Menajerimi ara oyuncular kimdir, konusu ne? Menajerimi Ara ne anlatıyor?

Gözden kaçırmayın

Türkiye Tarihinin Tek Toprak Kaybeden Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Büyük Gaf! "Sultan Erdoğan" Abdülhamit Sevdası İle Battı Türkiye Tarihinin Tek Toprak Kaybeden Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Büyük Gaf! "Sultan Erdoğan" Abdülhamit Sevdası İle Battı
MENAJERİMİ ARA OYUNCULARI KİMLER?Kadrosuyla dikkat çeken Menajerimi Ara dizisinde; Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Deniz Can Aktaş, Semi Sırtıkkızıl, Nazlı Senem Ünal, Bedir Bedir, Pınar Ünsal, Yaprak Medine gibi isimler yer alıyor. Peki Menajerimi Ara dizisinde kim kimdir?Dizide Barış Falay Kıraç’a, Canan Ergürder Feris’e, Fatih Artman Çınar’a, Ahsen Eroğlu Dicle’ye, Deniz Can Aktaş Barış’a hayat veriyor. Usta oyuncu Ayşenil Şamlıoğlu ise Peride karakterini canlandırıyor.

HER HAFTA FARKLI BİR ÜNLÜ KONUK OLACAKDiziye daha önce de söylediğimiz gibi her hafta farklı ünlü bir isim konuk olacak. Menajerimi Ara'ya konuk olacak ünlüler arasında; Tuba Büyüküstün, Çağatay Ulusoy, Ercan Kesal, Alican Yücesoy, Derya Baykal, Melisa Şenolsun, Edis ve Nebahat Çehre ile Nükhet Duru yer alıyor.MENAJERİMİ ARA KONUSU NE?Bir süredir çekimleri devam eden Menajerimi Ara dizisi, oyuncu ve menajerlerin sinema sektörünün parlak ışıkları altındaki ego savaşlarını, umutlarını, hayal kırıklıklarını ekrana taşıyacak.Dizide; İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle’nin spot ışıklarının altında, ego savaşlarının, hırsların, şöhretin, paranın, umutların, büyük hayal kırıklıklarının bir arada yer aldığı, oyuncuların ve menajerlerin dünyasında var olma hikayesini izleyeceğiz. Dizinin senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak kaleme alıyor.Menajerimi Ara, ünlü Fransız dizisi Call My Agent’tan ülkemize uyarlanıyor.MENAJERİMİ ARA HANGİ GÜN SAAT KAÇTAMenajerimi Ara, 25 Ağustos Salı akşamı itibariyle her salı saat 20:00'da Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.