Star Tv'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara'ya sürpriz oyuncu! Almila Ada sevilen diziye Merve karakteri ile katıldı. Almila Ada kimdir? Son olarak Güvercin diziisyle ekrana gelen Almila Ada hangi oyuncunun yerine geldi? Menajerimi Ara dizisinden hangi oyu

Star Tv'nin sevilen dizisi Menajerimi Ara'ya sürpriz oyuncu! Almila Ada sevilen diziye Merve karakteri ile katıldı. Almila Ada kimdir? Son olarak Güvercin diziisyle ekrana gelen Almila Ada hangi oyuncunun yerine geldi? Menajerimi Ara dizisinden hangi oyuncular ayrıldı? İşte detaylar!

Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Canan Ergüder, Fatih Artman, Barış Falay gibi isimlerin yer aldığı Fransız dizisinden uyarlanan Menajerimi Ara dizisi Ay Yapım imzası ile ekranlara her hafta ünlü konuk oyuncularla devam ediyor. Ancak dizinin kadrosunda bazı oynamalar yapıldı.

Fransız Dix Pour Cent dizisinden uyarlanan Menajerimi Ara dizisi ilk bölümleri kadar olmasa da izlenmeye devam ediyor. Özellikle diziyle adını duyuran Ahsen Eroğlu'nun büyük bir hayran kitlesi oluşmuş durumda. Ancak diziden Dicle hayranlarını üzecek bir haber geldi.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre son olarak Güvercin adlı diziyle ekranlara gelen Almila Ada, Menajerimi Ara dizisinin kadrosunda dahil edildi. Almila Ada'nın dizide Dicle'ye rakip olacak Merve karakteri ile seyircilerin karşısına çıkması bekleniyor.

ALMİLA ADA KİMDİR?

4 Ağustos 1994 doğumlu Almila Ada'nın babası gazeteci, annesi ise moda tasarımcısı ve öğretmendir. Almila Ada, küçük yaşlarda aldığı bale eğitimi ilerleterek lisansını bu yönde yaptı. Annesinin işi nedeniyle bir süre Rusya'da yaşadı. Lise yıllarında Uluslararası Varna Bale Yarışması ve Workshop'u ve Uluslararası Prag Bale Masterclass'ına katıldı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda bir süre bale ve piyano dersleri aldı. Sonrasında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde tam zamanlı olarak bale eğitimini tamamladı. Daha sonra Londra'ya gitti ve bale ve sahne sanatları üzerine eğitim aldı.

Yenilmezler: Ultron Çağı filminde Scarlett Johansson'un küçüklüğünü canlandıracak bir balerin aranınca seçmelere katıldı ve kazandı. Bu ufak rolünden sonra oyunculuğa devam etti. İlk başrol deneyimini Adı Efsane dizisinde Erdal Beşikçioğlu'nun kızını canlandırarak yaptı.

Almila Ada, 2018 yılında "Pointe Stüdyo" adında bir pilates kurusu kurmuştur. Burada bale fitness eğitmenliği yapmaktadır.