Merak Ediliyordu! Duyuru Yapıldı, TC Vatandaşı Olan Kişilere 12 Ay Vadeli 15.000 TL Verilecek, Başvuru Şartları Nedir? Bankaların yaptıkları 15.000 TL kredi kampanyası ile ilgili detaylar belli oldu. 15.000 TL kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler banka kredi skoru uygun olması durumunda uygun faizlerle 12 ay vadeye kadar kredi alabilirler. Bankalardan alacağınız ihtiyaç kredilerinde 36 ay vadeye kadar işlem yapılmaktadır. Ama daha kısa sürede ödeme yapmak istersiniz ve 12 ay vadeli kredi kampanyalarını seçerseniz. Bankalar sizlere daha uygun faizle kredi imkanı sunacaktır. 15.000 TL kredi başvurusu yapmak için kredi notunuzun en az 1200 ve üzerinde olması durumunda onay alabileceğinizi söylemek istiyoruz. 15.000 TL kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler aşağıdaki bankalardan banka politikalarına uygun olmaları durumunda hemen kredi başvurularını yapabilirler.

Garanti Bankası 15.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

12 ay vadeli kredi kampanyası yapan bankalardan bir tanesi Garanti BBVA bankasıdır. Banka üzerinden uygun faiz oranları ile birlikte 15.000 TL kredinizi anında onaylı alabilirsiniz. Size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek banka şartlarına uygun olarak hemen bu krediyi almanız mümkündür. 12 ay vadeli olarak alacağınız kredilerde daha düşük limitli faizler uygulanacaktır. Kredi kullanabilmeniz için kredi skoru uygun olan en az 90 gün sigortalı olarak kesintisiz çalışan kişiler kredi başvurusu yapabileceklerdir. Emekli olan kişiler emekli maaşlarını bu banka maaş taşımalara durumunda daha yüksek limitler de kredi imkanından faydalanacaklardır.

Ziraat Bankası 15.000 TL 12 ay vadeli kredi

Ziraat Bankası kamu Bankası olmasından ötürü daha uygun faizlerde kredi vermektedir. 15 bin TL 12 ay vadeli kredi almak istiyorsanız banka şubelerine giderek veya bankanın müşterisi olmanız durumunda bankanın internet bankacılığını kullanarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ziraat Bankası 12 ay vadeli krediler de isterseniz 3 ay ertelemeli olarak da sizlere Kredi verecektir. Kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler banka şubelerine giderken kimlik ve gelir belgesi ile birlikte kredilerine kullanabileceklerdir. Emekli olan kişilerin emekli maaşlarına bu bankadan almaları istenir. Çalışan kişilerin ise en az 1 senelik sigortalarının olması durumunda onay alabileceklerdir.

1412

Şekerbank 15 bin TL 12 ay vadeli kredi başvurusu

Şekerbank üzerinden 15.000 TL kredi almak istiyorsanız, size en yakın banka şubesine sadece kimliğinizle gitmeniz yeterlidir. Kredi alacak olan müşteriler kredi notu düşük ise emekli olmaları durumunda bu bankadan emekli maaşlarını taşımaları durumunda kredi alabilirler. Eğer emekli değilsiniz çalışan iseniz banka sizden emekli kefil isteyecektir. Başvuru yaptıktan sonra kredi onay almanız durumunda banka 12 ay var 24 ay var 36 ay vadeli olarak diğer kredi kampanyaları sizlere sunacaktır. Sizlerde bu seçtiğiniz kredi kampanyalarında uygun olan krediyi aldıktan sonra 3 ay ertelemeli ilk taksit ödemesine başlayabilirsiniz. Şekerbank üzerinden ayrıca daha yüksek limitli, borç transfer kredileri de alınmaktadır. Başvuru yapacak olan kişi, ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda banka borçlarını kapatmak istiyorsa 12 ay vadeli olarak 100.000 TL'ye kadar bu kredileri alabileceklerdir.