Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!
Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayınlanan ve her sezon yüksek izlenme oranları ile reyting rekorları kıran O Ses Türkiye yeni sezonu halen yayınlanmadı. Büyük bir ilgiyle izlenen O Ses Türkiye yarışmasının yeni sezon tarihi ise sonunda belli oldu. Uzun süredir pandemi süreci nedeniyle yeni sezonun ne zaman başlayacağı çok merak edilen yarışmanın, ne zaman yayınlanacağı belli oldu. Hatta O Ses Türkiye yeni sezonda büyük sürprizler ile geri dönmeye hazırlanıyor. Yarışmanın jüri koltuğuna oturan yeni isimlerle birlikte izleyicinin beğenisini toplayacağı kesin.

Yeni Yılda Ekranlardaki Yerini Alıyor


Çok uzun süredir izleyici tarafından yeni sezonunun başlaması büyük bir merakla beklenen O Ses Türkiye yayın tarihi belli oldu. TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yeni sezonu 1 Ocak 2021 tarihi itibari ile geri dönüyor. O Ses Türkiye yeni sezonu 1 Ocak itibariyle başlayarak, izleyiciye yine büyük bir müzik keyfi ve büyük heyecanlar yaşatmaya geliyor.

O Ses Türkiye Jürileri Değişti Mi?


TV8 ekranlarının reyting rekortmeni O Ses Türkiye ne zaman başlayacak sorusunun dışında jüri koltuğunda isimlerin değişip, değişmeyeceği de çok merak ediliyordu. Hatta O Ses Türkiye jürileri değişti mi sorusuna ilişkin özellikle sosyal medyada çok fazla iddia gündeme geliyordu.

Ebru Gündeş O Ses Türkiye’ye Geri Mi Dönüyor?


O Ses Türkiye jürilerinin değişip, değişmediği ile ilgili olarak ortaya atılan en önemli iddialardan birisi de Seda Sayan’ın jüri üyeliğinden ayrıldığı iddiası oldu. Geçtiğimiz sezon O Ses Türkiye jüri koltuğunda Beyazıt Öztürk, Murat Boz, Hadise ve Seda Sayan oturuyordu. Bu jüri ekibinden Seda Sayan ile ilgili olarak Seda Sayan O Ses Türkiye jüriliğinden ayrıldı mı sorusunun ortaya çıkmasına neden oldu. Hatta ortaya atılan iddialara göre yeni sezonda O Ses Türkiye’de Seda Sayan’dan boşalan jüri koltuğuna uzun bir aradan sonra yeniden Ebru Gündeş’in oturduğu iddia edildi. Ancak bu gelişmeler ile ilgili olarak ne TV8’den ne de Acun Medya veya Acun Ilıcalı’dan resmi bir açıklama gelmedi.

Editör: İlan35