Akşener'in İmamoğlu ziyareti konuşulmaya devam ederken yaptığı tek açıklama ile gündem Mansur Yavaş oldu.

Akşener gündem olan İmamoğlu ziyaretine ilişkin “İBB'ye Ekrem Bey seçildikten sonra hiç gitmemiştim. Bu hafta bir açılışlarına katılacağım. Öncesinde makamda ziyaret etmek istedim. Aynı şekilde Ankara'da da açılışlar var ve öncesinde Mansur Bey'i ziyaret edeceğim” karşılığını vermişti.

İmamoğlu'nu ziyaret eden Akşener'e zabıta tören mangasıyla karşılama - Yeni Şafak

Devletten Resmi Açıklama Geldi! Şehirlerde ve İlçelerde Kar Tatili Alarmı! Devletten Resmi Açıklama Geldi! Şehirlerde ve İlçelerde Kar Tatili Alarmı!

Akşener, Sözcü Gazetesi'nden Deniz Zeyrek'e yaptığı açıklamalarda gündem olan ve eleştiri alan İmamoğlu ziyareti ile ilgili konuşurken konu Mansur Yavaş'a geldi ve sert bir açıklama yaptı.

İYİP Genel Başkanı Meral Akşener, 'Mansur Yavaş'ı aday yapmak için imza toplama kampanyası' iddialarına “Yalan haber. Bakın yanlış bile demiyorum, yalan diyorum” diye yanıt verdi ve şöyle devam etti;

Meral Akşener, AKP'nin Bilecik kongresini anlatırken gülmekten konuşamadı

“Eylül linçi başladı. Daha önce de benzer şeyler olmuştu. Eylül ayı geldiğinde birileri İYİ Parti'yi linç etmek için harekete geçiyor. Kim yapıyor, nasıl yapıyor, neyi amaçlıyor anlamaya çalışıyoruz.”

Mansur Yavaş Duyurdu: Ankara'da İyiliğin İkinci Dalgası Başladı