Merkez Bankası’ndan Duyuru Geldi! 0,97 Faiz Oranlı Kredi Yarından İtibaren Verilecek! Hangi Bankalar Kredi Verecek?

Merkez Bankası açıklamasını yaptı. Yarından itibaren 0,97 faiz oranlı kredi verilecek. Hangi bankalar kampanyaya katıldı? Kimler ihtiyaç kredisinden faydalanabilecek? Daha fazla bilgi için haberimizi okuyabilirsiniz…

Milli Savunma Bakanlığı 2023 Bedelli Askerlik Ücreti Ne Kadar Açıklandı! 2023 Şubat Ayı Bedelli Ödemeleri Milli Savunma Bakanlığı 2023 Bedelli Askerlik Ücreti Ne Kadar Açıklandı! 2023 Şubat Ayı Bedelli Ödemeleri

Son dakika duyurusu Merkez Bankası’ndan geldi. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler, 0,97 faiz oranlı kredi verilecek. Krediye kimler katılabilecek? Bankalar nasıl işlem yapacak? Merak ediliyor. Merak edilen konularda bankalar gerekli açıklamaları yaparak şartları belirledi. Ülke çapında ihtiyaç kredisi olarak kredi veren bankaların çoğu son yapılan faiz indirimi ile kredi kullanmak isteyenlere müjdeli haber veriyor. 

Şayet siz de nakit sıkıntısına girdiyseniz, bankalar üzerinden kredi başvurusu yaparak uygun faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz. Bankalardan kredi kullanmak için bazı şartları yerine getirmeniz gerekir. Kredi başvurusunda bulunacak olan kişilerin kredi notu en 1200 ve üzerinde olması gerekir. Diğer durumda kredi onayı almak mümkün olmaz. 0,97 faiz oranı ile kredi başvurusunu yapmak için bankalara başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası 0.97 Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları 

Ziraat Bankası üzerinden 0.97 faiz oranı ile kredi kullanmak isteyen kişilerin banka üzerinden maaş almaları gerekir. Banka kendi müşterilerine tüm ihtiyaçları için 0,97 faiz oranlı kredi imkânı sunuyor. Banka ihtiyaç kredileri için 100 bin liraya kadar 36 ay vade imkânı tanıyor. Alınacak olan kredi ihtiyaç kredisi olduğu için, farlı alanlarda kredi başvurusu da yapılabilir. 

Tatil, düğün, tadilat gibi birçok alanda kredi imkânı mevcut olup bankadan aynı kategoride başvuruda bulunabilirsiniz. Emekli maaşını banka üzerinden alan müşteriler banka kredi notu düşük dahi olsa ihtiyaç kredisinden faydalanabilecek. 

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank üzerinden kredi kullanmak isteyen kişiler, başvuru yaparak 50 bin liraya kadar krediyi 36 ay vadeli olarak kullanabilir. Kredi skoru 1700 ve üzerinde bulunan müşteriler TC kimlik numarasını 5030 nolu numaraya mesaj atarak veya bankanın internet sitesinden başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirler. Kısa sürede cep telefonuna bildirim gelir.