Mert Fırat ve İlker Kaleli'den Bomba Gibi Bir Dizi Geliyor!

Bomba gibi bir dizi geliyor. Kefaret dizisinin Sinan komiseri Mert Fırat ve son olarak Öğretmen adlı dizide yer alan İlker Kaleli bir arada!

Dizi Haberleri 14.06.2021 - 13:22 14.06.2021 - 13:23 Ece Sahan

2 yakışıklı isimden bomba bir dizi geliyor. Yeni sezon çalışmaları başladı. Dijital platformların da çoğalması ile sektör adeta dizi, film ve program basıyor!

Yaz sezonuna girmemizle dizilerin çoğu sezon finaline girerken kimi de final yaptı. Oyuncular ise yaz sezonunda dijital platformlara yöneldi. İşte onlardan birine bomba bir ekiple yeni dizi geliyor. Uzun süredir sessizliğini koruyan Kiralık Aşk'ın yapımcısından bomba bir proje daha geliyor.

Fox Tv'de ekranlara gelen Kefaret dizisinin Sinan Komseri Mert Fırat ile son olarak Öğretmen dizisi ile ekrana gelen, Poyraz Karayel dizisi ile büyük sükse yapan İlker Kaleli aynı dizide buluşuyor. Bu heyecan verici projenin çok konuşulacağı şimdiden belli oldu.

KİRALIK AŞK YAPIMCISI SUSKUNLUĞUNU BOZUYOR

Star Tv'nin geçtiğimiz yaz sezonlarında adından söz ettiren başrolünde Elçin Sangu ve Barış Arduç'un yer aldığı ve ikisi içinde büyük bir şans olan dizi Kiralık Aşk'ın yapım şirketi suskunluğunu bozuyor. Kiralık Aşk dizisi uzun süre sonra yeniden yaz dizilerinin başını çekmiş ve çok konuşulmuştu. Özellikle Elçin Sangu'nun farklı tanınmamış yüzü ve kızıl saçarı izleyiciyi kendine çekmişti. Kiralık Aşk dizisinin yapım şirketi Ortaks Yapım şirketi uzun bir aradan sonra adından yine söz ettirecek bir projeye imza atıyor. 

Dijital platformlardan biri olan Blu Tv'de adından söz ettirecek yeni bir dizi geliyor. Blu Tv'de yayınlanacak olan "Dışarıdakiler" adlı yeni dizinin çalışmaları başladı.

Dışarıdakiler adlı yeni dizinin yönetmeni Devrin Yalçın oldu. Projenin kadrosu için ise Mert Fırat ve İlker Kaleli'ye teklif götürüldü.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@