Yalı Çapkını dizisiyle büyük parlama yaşayan Mert Ramazan Demir dizideki partneri Afra Saraçoğlu ile şakalaşmasına Saraçoğlu'nun sevgilisi Mert Yazıcıoğlu'nun yakın arkadaşı Kubilay Aka tepki göstermiş ve kavga çıkmıştı.

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

Star Tv'de yayınlanan Gülseren Budayıcıoğlu eseri uyarlaması Yalı Çapkını dizisiyle büyük bir parlama yaşayan yakışıklı oyuncu Mert Ramazan Demir dizideki partneri aynı zamanda uzun yıllardır yakın arkadaşı olan Afra Saraçoğlu yüzünden Kubilay Aka ile kavga ettiği iddialarına yanıt verdi.

OGM gecesinde Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu'nun yakınlığından rahatsız olan Kubilay Aka yakışıklı oyuncuya tepki göstermiş ve kavga çıkmıştı. Olayın basına yansımasının ardından sosyal medyada Kubilaya Aka'ya dair "Sırf kıskançlığından kudurumuş. Sana ne? Afra rahatsız olursa söyler, sevgilisi Miray Daner'i aldatmış adama bak sen" diye tepkili yorumlar gelmişti. 

mert-ramazan-demir-diziden-ayriliyor-mu-yali-15503646_7175_amp

Olaylı gece Mert Ramazan Demir'e soruldu. Genç oyuncu tüm samimiyetiyle basının sorularına cevap verdi. Yakışıklı oyuncu geyece dair "O olay çok büyüdü. Gereksiz gündem oldu. Biz Afra ile çok eski arkadaşız." dedi. Basın mensuplarının Kubilay Aka ‘Ne yapıyorsun sen?’ dedi mi? sorusunu Mert Ramazan Demir "Öyle bir şey oldu. Ama göz göze gelinme ve kavga yaşanmadı" diyerek samimihyetle cevap verdi.