Yalı Çapkını dizisinin Ferit'i Mert Ramazan Demir yakışıklılığı ve sempatikliği ile genç kızların yeni gözdesi oldu!

Star TV'de yayınlanan bu sezonun en çok ses getiren yeni dizisi olmayı başaran Yalı Çapkını rüzgarı sosyal medyada sürüyor.

Dizinin genç başrol oyuncuları Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir uyumu izleyenleri mest etmeye devam ederken dizinin Ferit'i adeta parlama dönemini yaşıyor. Çetin Tekindor, Emre Altuğ, Şerif Sezer, Gülçin Santırcıoğlu, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Diren Polatoğulları gibi güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile reytingleri alt üst eden Yalı Çapkını dizisinde dizinin başrolleri Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir partnerliği de gençleri yakaladı. Özellikle genç kızlar dizide Ferit karakterini adeta vuruldu.

SEVGİLİSİ GÜZEL OYUNCU ÇIKTI!

Yalı Çapkını Yersiz Eleştiri Alarak Reyting Rekoru Kırıyor Yalı Çapkını Yersiz Eleştiri Alarak Reyting Rekoru Kırıyor

Yalı Çapkını dizisinde Ferit karakterini canlandıran Mert Ramazan Demir son günlerin en gözde erkek oyuncusu oldu. Genç kızlar özellikle Mert Ramazan Demir'in sevgilisini araştırmaya başladı. Peki gerçekte Mert Ramazan Demir'in sevgilisi kim? Yalı Çapkını'nın Ferit'i gerçekte hangi güzel oyuncu ile aşk yaşıyor duyunca inanamayacaksınız!

Yalı Çapkını dizisinde sempatik tavırlarıyla genç kızlara kendine hayran bırakan Mert Ramazan Demir meğerse güzel oyuncuyla bir dönem fırtınalı bir aşk yaşamış. Kanal D'de yayınlanan Aşkın Tarfi dizisinde başrolünde Kadir Doğulu ile yer alan Serra Arıtürk yakışıklı oyuncunun sevgilisi çıktı!

serra-ariturk-kimdir-serra-ariturk-kac-yasinda-14084740_9465_amp