Başrolünde Mert Yazıcıoğlu'nun yer aldığı Ölüm Zamanı dizisinin geçtiğimiz haftalarda ilk afişi yayınlanarak dikkatleri çekmeyi başarmıştı. Afişin yayınlanmasının ardından gözler yayın tarihine çevrildi.

Başrolünde Mert Yazıcıoğlu'nun yer aldığı Ölüm Zamanı dizisinin geçtiğimiz haftalarda ilk afişi yayınlanarak dikkatleri çekmeyi başarmıştı. Afişin yayınlanmasının ardından gözler yayın tarihine çevrildi. Peki Ölüm Zamanı dizisi ne zaman yayınlanacak? Dizinin oyuncu kadrosunda kimler var? Konusu nedir? İşte detaylar..

Acun Ilıcalı'nın yeni dijital  platformu EXXEN 1 Ocak 2021'de yayın hayatına başlayarak birbirinden iddialı projeleri ekrana getirmeye devam ediyor. Yeni başlayacak olan Ölüm Zamanı dizisi ise kadrosu ve konusu ile merak uyandırıyor. Dizinin yayın tarihi ise yakından takip ediliyor.Ölüm Zamanı dizisinin kadrosunda Mert Yazıcıoğlu, Mert Ramazan Demir, Ahmet Mümtaz Taylan, İdris Nebi Taşkan ,Ece Yaşar ve  Nilsu Berfin Aktaş yer almaktadır. Dizinin türü aksiyon ve gerilim üzerinedir. Bir grup gencin eğlenmek için kampa gitmesi ve sonrasında esrarengiz bir cinayetin meydana gelmesi üzerine olayların çıkılamaz bir hal almasını konu edinmiştir.

Yapımını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda  Yunus Ozan Korkut oturduğu ve Zülküf Yücel tarafından senaryosunun kaleme aldığı Ölüm Zamanı adlı dizi toplamda 8 bölümden oluşmaktadır.  Ölün Zamanı dizisinin yayın tarihi belli olarak Nisan ayının ilk haftası EXXEN'de  yayınlanacağı duyuruldu.